dr Elżbieta Zawadzka

Chirurg dziecięcy

Rozpoznanie błyskawiczne i w punkt. Od pierwszej chwili czuć ogromne doświadczenie i wiedzę. Minus za nieco obcesowe podejście do płaczącego przestraszonego i odczuwajacego ból małego pacjenta...ogólnie jednak jesteśmy zadowoleni,dziękujemy za szybką i wyczerpująca pomoc!

Pani dr Zawadzka jest wybitnym specjalistą z niepowtarzalnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty u Pani Doktor można odczuć, że jest się odpowiednio zaopiekowanym pod względem zdrowotnym. Bez problemu Pani Dojtor odpowiada na wszelkie zadane Jej pytania. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie pozdrawia wdzięczna pacjentka.

Serdecznie pozdrawia wdzięczna pacjentka.

Super lekarz! KLASA i kultura. Jeden z lepszych a może i najlepszych w Przychodni Przyszpitalnej Szpitala Bielańskiego (mam porównanie). Nie dziwię się, że w kolejce czeka tylu pacjentów. Wszyscy pod gabinetem zachwalają Panią Doktor. Angażuje się podczas każdej wizyty. Konkretna. Super podejście do dziecka. Super bada, zwraca uwagę na szczegóły. Udziela wyczerpujących informacji dot.przebiegu leczenia, nie ignoruje rodzica i pacjenta, cierpliwa i bardzo kompetentna. Z szacunkiem odnosi się do współpracowników. Wizyta przebiega bardzo sprawnie. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Wielki szacunek dla Pani Doktor. Inni lekarze współpracujący z Panią Doktor powinni się uczyć przede wszystkim podejścia do pacjenta. Od razu można zobaczyć, ze to nie jest zakompleksiony lekarz z prowincji.

Przewspaniały lekarz z dobrym podejściem do chorego.W rzeczowy sposób tłumaczy jaki jest problem .Wyjaśnia sposób leczenia;odpowiada na szereg pytań,poświęcając tyle czasu ile potrzebuje siedemnastoletni pacjent i jego rodzic.Do tego wprowadza świetną atmosferę.Po operacji w Szpitalu Bielańskim,którą wykonała p.doktor wszystko jest w porządku.

Witam, Trafiłąm do Pani doktor całkiem przypadkiem z powodu przepukliny u mojej 4 letniej córeczki. Pani doktor wytłumaczyła na czym dokładnie będzie polegał zabieg. Po ok tygodniu oczekiwania mieliśmy wyznaczony termin w Szpitalu Bielańskiem. Zabieg w pełnej narkozie wykonywała Doktor Zawadzka. Podejście do zestresowanego rodzica w pełni profesjonalne zarówno samej Pani doktor jak i całego personelu. Polecam!!!

Witam,

Do Pani Doktor Zawadzkiej trafiłem ze swoim synkiem, którego czekała operacja. Już wcześniej, w trakcie wizyt kontrolnych (zanim jeszcze decyzja o operacji była podjęta) byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor i jej kompleksowego podejścia do pacjenta. Bardzo spodobała mi się też jej bezpośredniość: Pani Doktor ma świetny sposób bycia, nie owija niczego w bawełnę i wali prosto z mostu w bardzo sympatyczny sposób (choć jeśli ktoś jest roztrzęsioną mimozą, niech przygotuje się na szok kulturowy ;)). Pani Doktor zawsze miała dla nas czas. Przyjmowała nas w niedzielę, kiedy mieliśmy problem ...

Pani Doktor zawsze miała dla nas czas. Przyjmowała nas w niedzielę, kiedy mieliśmy problem z naszym maluszkiem - dodam, że były to wizyty publiczne, nie wzięła więc za nie ani grosza - a non stop poświęcała nam sto procent uwagi. I wreszcie, kiedy pojawił się problem, który trzeba było załatwić chirurgicznie - załatwiła wszystko w sposób profesjonalny, na naprawdę najwyższym poziomie. W szpitalu Bielańskim (gdzie synek był operowany) skompletowała świetny zespół specjalistów, byliśmy na bieżąco informowani i otoczeni opieką - a co najważniejsze - operacja się udała (nie na darmo Pani Doktor, jak się dowiedzieliśmy, ma za sobą ponad dwudziestoletnią praktykę w chirurgii dziecięcej). Dodam jeszcze, że na oddziale były i inne, operowane przez Panią Doktor dzieci - widzieliśmy więc z żoną, że było zero problemów i że każdy z rodziców i ich dzieci był otoczony troską.
Na koniec tej opinii skorzystam z okazji i podziękuję Pani Doktor za opiekę i udaną operację :) Pani Doktor - dziękujemy zatem w imieniu całej naszej rodziny i naszego synka i życzymy Pani dalszych, zawodowych sukcesów! :):):)

Pani doktor bardzo przyjemna, godna polecenia. widać, że wie co robi.

Pani doktor bardzo przyjemna, godna polecenia. widać, że wie co robi.

Trafiliśmy do szpitala z poparzonym dzieckiem.Pani doktor akurat miała dyżur.Przez pierwsze godziny za dużo do mnie nie trafiało ale pózniej jak trochę ochłonęłam pani dr wszystko mi wyjaśniła nie robiła nadziei(było podejrzenie przeszczepu skóry u rocznego malucha na buzi)mówiła jaki jest stan faktyczny nie owijała w bawełnę.W dzień wypisu przyszła i zaczęła opowiadać o różnych przypadkach poparzeń ale nie po to żeby pogadać tylko po to żeby uświadomić nam rodzicom jakie dzieci są"BEZMYŚLNE".Dało to dużo do myślenia.Polecam