lekarz Elżbieta Zgorzelska

Laryngolog, Audiolog

Przyznam się szczerze, że korzystałem z usług wybitnych naszych laryngologów z miasta. Większość wizyt prywatnych. Brali tylko pieniądze i na tym się kończyło. Z wizyt u Pani Zgorzelskiej korzystam w PZU Medica. Jestem bardzo zadowolony. Lekarz wnikliwie podchodzi do leczenia. Polecam

bardzo miła, sympatyczna i kompetentna lekarz. miałam badania VNG, którego bardzo bałam się. dzięki opiece w gabinecie wszystko odbyło się w sposób zaplanowany i kontrolowany.

Bardzo dobry laryngolog.Lekarz myślący o pacjencie i jego chorobie a nie tylko o gratyfikacjach..Zna najnowsze leki.Polecam.

Byłam dzis na wizycie u P.Doktor bardzo uprzejma pani wszystko nam wytlumaczyla i jako trzeci lekarz potwierdzila nasze watpliwosci co do zapalenia uszu u dziecka bo poprzedni dawali antybiotyk bo niby troszke jedno ucho czerwone a tu dwa sa beee:( dziekujemy Pani za uprzejmosc mama i Milosz

Niestety nie mam dobrego zdania na temat Pani doktor Zgorzelskiej. W związku z silnym bólami głowy przez ponad dwa lata leczyła mnie na migrenę (dodam, że były to comiesięczne wizyty po 60 zł każda) po czym wpadła na pomysł żeby zrobić tomografię, z której jasno wynikało, że chore są zatoki i nie da rady ich już wyleczyć farmakologicznie. Pani doktor wtedy wypisała skierowanie na operację i stwierdziła żebym więcej do niej nie przychodziła bo nie jest mi w stanie pomóc. Tak więc dzięki tej Pani zmuszona byłam poddać się operacji na którą czekałam ok 2 lat, co w rezultacie przysporzyło mi łącznie 4 lat potwornie silnych bóli... Zdecydowanie odradzam!

To wyjątkowo miła pani doktor serdecznie polecam wszystkim Zadba o każdego pacjenta. Bardzo mi pomogła przyjęła bez zapisu gdy bardzo tego potrzebowałem. Straciłem słuch na jedno ucho i pani doktor wysłała mnie do szpitala w którym mi pomogli. A inni lekarze mnie olali TA PANI TEGO NIE ZROBIŁA!!

Wyjątkowo kompetenty lekarz. Pani doktor leczy moją córkę od kilku lat. Jako jedyna rozpoznała problem z zatokami u wówczas jeszcze malucha(córka miała ataki kaszlu nocą) i właściwie pokierowała leczeniem. Obecnie zatoki wyleczone, ale pozostajemy pod kontrolą. Dziękuję. Mamam Mai.

Wspaniały laryngolog. Chorowałam przewlekle na zatoki i tylko ta pani doktor mi pomogła! Groziła mi punkcja! Serdecznie polecam!