lekarz Elżbieta Zwolińska-Grębosz

Laryngolog

Jestem pod wrażeniem nie tylko kompetencji lekarskich Pani Doktor ale i niesamowitej kultury osobistej oraz ciepła. Oby świat był pełen takich Aniołów. Życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze i każdemu polecam takiego Lekarza. Wielki szacunek, szczególnie w dzisiejszych czasach. M. Janikowska, nauczyciel.

Oby świat był pełen takich Aniołów.
Życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze i każdemu polecam takiego Lekarza.
Wielki szacunek, szczególnie w dzisiejszych czasach.
M. Janikowska, nauczyciel.

Pani doktor wspaniała , wspaniała lekarka , stawia dokładnie diagnozę, bardzo jej zależy na wyleczeniu pacjenta cudowna osoba . polecam z całego serca . Bożena Ziółkowska

Pani doktor bardzo trafnie potrafi zdiagnozować oraz kompleksowo przebadać. Tak dobrego specjalisty dawno nie spotkałem

Pani doktor bardzo trafnie potrafi zdiagnozować oraz kompleksowo przebadać.
Tak dobrego specjalisty dawno nie spotkałem

wspaniały lekarz, konkretny, polecam każdemu

wspaniały lekarz, konkretny, polecam każdemu

Specjalista w pelnym tego slowa znaczeniu, kompetentna, do tego bardzo sympatyczna osoba. Wszystko dokladnie tlumaczy, dodatkowo zapisuje dla zapominalskich. Trafne diagnozy i wlasciwe leczenie. Jeden z najlepszych specjalistow z jakimi sie spotkalam. Szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz polecam dobrala mi odpowiednie leki na alergie i to jest okej

Miła, kompetentna. Borykałem się z zapaleniem zatok szczękowych. Przewlekłe stany zapalne wyleczone, niestety zatoka przestała być drożna w ogóle i czekam na zabieg oczyszczenia ich. Co do postaci pani dr. moja ocena to 5.0 i żałować tylko, że mało jest takich lekarzy podchodzących do pacjenta życzliwie.

Mam mieszane uczucia: zapalenie ucha srodkowego wyleczyla w tydzien bez powiklan. Suchy, trwajacy okolo 2,5 tygodnia kaszel zbagatelizowala... Ale jako czlowiek bardzo uprzejma i dobrze wyjasnia przyczyny schorzenia

Bardzo dobry lekarz.Wizyta u P.Doktor(w przychodni NFZ)przebiega tak,jak każdy życzyłby sobie.Serdeczne ,pełne kompetencji zainteresowanie pacjentem.Rzadko w taki sposób traktuje się pacjentów,a widać,że można. Małgorzata.

Małgorzata.

zdecydowanie nie polecam, po pierwszej wizycie skierowała mnie na zabieg polipow krtani,bez zadnych badan... po konsultacji u innego laryngologa okazalo sie ze jest koniecznosc zrobienia badan i innych metod leczenia NIE POLECAM