dr Emil Jedrzejewski

Chirurg ogólny

Anonim

16.12.2010

widział mnie 2 minuty a jak spytałam się jak mam sie przygotować do zabiegu to powiedział że panie w recepcji wszystko powiedzą, nic o przebiegu zabiegu ai rodzaju metody nie powiedział, na dzień przed odwołałam zabieg bo to nie było to czego oczekiwałam a nie zostałam poinformowana o wszystkim, moja wiedza była internetowa i okazało się że odbiega znacznie od tego co chce roboć lekarz;

Anonim

03.03.2015

Lekarz super , nogi jak nowe dzięki niemu zobaczyłam ze są jeszcze lekarze którzy kochają swój zawód polecam :)

Ola :)

13.04.2014

Mieliśmy okazje się spotkać przy dość nietypowej sytuacji, małe mimo wszystko fajnie że trafiłam akurat na doktora Jędrzejewskiego. Doprowadził moją nogę do porządku, zrobił to czego oczekiwałam od innych lekarzy którzy nie potrafili pomóc mi pozbyć się mojego problemu z żylakami. Pytać w zasadzie o ...

Pytać w zasadzie o nic nie musiałam, bo przed zadaniem pytań odpowiedział na wszystko co bym chciała wiedzieć.
Mam nadzieje ze ten brzydki ślad po zbiegu z czasem zejdzie do końca, jak zostałam zapewniona.
Widać że doktor Emil swoją pracę wykonuje z powołaniem, tzn. bo chce i pomoc innym sprawia mu radość. Lubi to co robi i nie jest to dla niego żadnym "przykrym obowiązkiem jak to innym pseudo lekarzom się zdarza".
Doktor Emil uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, przy nim zapomina się o stresie i nie ma obaw przed zabiegiem. Jeśli z czasem coś znowu wyskoczy mi na którejś nodze to śmiało bez zastanowienia wybiorę właśnie jego. Gdy moje pajączki zaczną mi bardzo przeszkadzać to również będę chciała aby to właśnie on mi pomógł. Podsumowując jak najbardziej polecam . Ja jestem bardzo zadowolona.

**************************** .

Żałuję że nie mieliśmy okazji na spokojnie porozmawiać, uważam że jest Pan nie tylko świetnym lekarzem ale z pewnością też
wspaniałą normalną osobą grywającą w tenisa :) . Życzę jak najwięcej sukcesów w życiu, w pracy i aby pozostał Pan już zawsze
taką właśnie osobą -świetnym lekarzem i wspaniałym facetem (bo z pewnością nim Pan jest) .
Oby nigdy się Pan nie zmienił. Pozdrawiam.

Secret

07.04.2014

Miałam wykonywaną "skleroterapię". Przed zabiegiem wyczerpująca konsultacja, sam zabieg wykonany bezboleśnie. Ciekawa jestem efektów! Pan Doktor - PRZYSTOJNIAK:)

katarzyna

13.02.2014

Na początek napiszę,że bardzo się cieszę,iż istniej miejsce gdzie na NFZ można usunąć żylaki,, laserowo,,- niestety tylko tu.Mieszkam koło Krakowa gdzie mimo istnienia wielu klinik i szpitali nigdzie nie ma takiej możliwości.Usunięcia żylaków podjął się dr.Jędrzejewski na konsultacji był bardzo miły wszystko mi sprawnie wyjaśnił.W czasie przed zabiegiem rozmawiał ze mną i dr Jędrzejewski i dr anestezjolog wszyscy bardzo profesjonalnie i sprawnie tłumaczyli,nawet lekarz klika razy po zabiegu ze mną rozmawiał bo błam taka zestresowana ,że ciągle się o coś pytałam grzecznie wszystko wyjaśniał. Ogólnie profesjonalnie i ze względu na dużo zabiegów wszystko bardzo szybko się odbywa,jedna musimy to zrozumieć .Jak będą godzinę z nami gadać to nie zrobią tylu zabiegów- a szczerze mówiąc to dla chirurga taki zabieg to nie zabieg trwa 20-3 minut.I może dlatego nie tłumaczą godzinami bo tak naprawdę nie ma czego....Pozdrawiam i polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Sutherland Medical Center
Al Stanów Zjednoczonych 32 / 14
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
ul. Konarskiego 13