dr

warszawa lelechowska
52,216788620,9755145

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
19 opinii

Mieliśmy okazje się spotkać przy dość nietypowej sytuacji, małe mimo wszystko fajnie że trafiłam akurat na doktora Jędrzejewskiego. Doprowadził moją nogę do porządku, zrobił to czego oczekiwałam od innych lekarzy którzy nie potrafili pomóc mi pozbyć się mojego problemu z żylakami. Pytać w zasadzie o nic nie musiałam, bo przed zadaniem pytań odpowiedział na wszystko co bym chciała wiedzieć. Mam nadzieje ze ten brzydki ślad po zbiegu z czasem zejdzie do końca, jak zostałam zapewniona. Widać że doktor Emil swoją pracę wykonuje z powołaniem, tzn. bo chce i pomoc innym sprawia mu radość. Lubi to co robi i nie jest to dla niego żadnym "przykrym obowiązkiem jak to innym pseudo lekarzom się zdarza". Doktor Emil uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, przy nim zapomina się o stresie i nie ma obaw przed zabiegiem. Jeśli z czasem coś znowu wyskoczy mi na którejś nodze to śmiało bez zastanowienia wybiorę właśnie jego. Gdy moje pajączki zaczną mi bardzo przeszkadzać to również będę chciała aby to właśnie on mi pomógł. Podsumowując jak najbardziej polecam . Ja jestem bardzo zadowolona. **************************** . Żałuję że nie mieliśmy okazji na spokojnie porozmawiać, uważam że jest Pan nie tylko świetnym lekarzem ale z pewnością też wspaniałą normalną osobą grywającą w tenisa :) . Życzę jak najwięcej sukcesów w życiu, w pracy i aby pozostał Pan już zawsze taką właśnie osobą -świetnym lekarzem i wspaniałym facetem (bo z pewnością nim Pan jest) . Oby nigdy się Pan nie zmienił. Pozdrawiam.

Edytowane przez oceniającego: Kwi 13, 2014

Miałam wykonywaną "skleroterapię". Przed zabiegiem wyczerpująca konsultacja, sam zabieg wykonany bezboleśnie. Ciekawa jestem efektów! Pan Doktor - PRZYSTOJNIAK:)

Na początek napiszę,że bardzo się cieszę,iż istniej miejsce gdzie na NFZ można usunąć żylaki,, laserowo,,- niestety tylko tu.Mieszkam koło Krakowa gdzie mimo istnienia wielu klinik i szpitali nigdzie nie ma takiej możliwości.Usunięcia żylaków podjął się dr.Jędrzejewski na konsultacji był bardzo miły wszystko mi sprawnie wyjaśnił.W czasie przed zabiegiem rozmawiał ze mną i dr Jędrzejewski i dr anestezjolog wszyscy bardzo profesjonalnie i sprawnie tłumaczyli,nawet lekarz klika razy po zabiegu ze mną rozmawiał bo błam taka zestresowana ,że ciągle się o coś pytałam grzecznie wszystko wyjaśniał. Ogólnie profesjonalnie i ze względu na dużo zabiegów wszystko bardzo szybko się odbywa,jedna musimy to zrozumieć .Jak będą godzinę z nami gadać to nie zrobią tylu zabiegów- a szczerze mówiąc to dla chirurga taki zabieg to nie zabieg trwa 20-3 minut.I może dlatego nie tłumaczą godzinami bo tak naprawdę nie ma czego....Pozdrawiam i polecam

Edytowane przez oceniającego: Lut 13, 2014

Cudowny pod każdym względem. Jak najbardziej polecam . Bardzo dobrze zna się na tym co robi. Oddany swojej pracy , chirurg z powołania, ciągle się rozwija, nie zatrzymał się w miejscu. Takich lekarzy można zliczyć na palcach u jednej ręki.

Lekarz niezwykle miły,ale z charakterem,konkretny i zdecydowany. Uśmiechnięty,wyluzowany,bezpośredni - jak rzadko w tym kraju. Fachowy,odpowiedzialny i odważny. Podjął się operacji żylaków IV stopnia mojej mamy, z arytmią,na Clexanie, z zapaleniem żył ( czego mu jednak zbyt często nie życzę... ) Zrobił pięknie.Wielkie dzięki... Oceniając szczegółowo, może ze dwie noty odrobinę obniżyłabym, ale w warunkach NFZ-tu należy mu się wszędzie maksymalnie 5 pkt - co najmniej. Jest to wyjątkowo ciężki zawód, w stresujących warunkach pracy (absurdalne ograniczenie czasowe). Z czystym sumieniem polecam, to bardzo dobry, młody, inteligentny, uprzejmy i życzliwy lekarz. Ula Marcinkowska

Dr Emil Jędrzejewski jest bardzo dobrym lekarzem!!! cierpliwym, odpowiadającym na każde moje pytanie, a do tego dobrym specjalistą !!! z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora innym

Doktor Jędrzejewski usuwał mi laserowo żylaki.Z zabiegu jestem bardzo zadowolona,bardzo szybko wróciłam do formy.Zabieg całkowicie bezbolesny a co najważniejsze noga jak nowa!!! Polecam!

Super lekarz!!!!!!!kompetentny, znający się na swoim fachu. Tak trzymać

Od dłuższego czasu cierpiałam na bóle brzucha,po badaniu USG okazało się że pecherzyk żółciowy jest do usunięcia,Pan doktor Emil Jędrzejewski przeprowadził dokładny wywiad,później zlecił odpowiednie badania i wykonał zabieg perfekcyjnie.Polecam z czystym sumieniem,BARDZO DOBRY CHIRURG.Justyna

Doktor jedrzejewski nie koniował jedrzejewski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdy po zabiegu usuniecia żylaków wystąpiły komplikcje lekarz zamikł,przestał odpowiada na jakiekolwiek pytania.Byłam zmuszona kontaktowac sie z innym specjalistą który stwierdził po badaniu usg doplera brak zyly odpiszczelowej kóra była wpelni sprawna przed zabiegiem.NIKOMU NIE RADZE KORZYSTAC Z USŁUG TEGO PARTACZA.

Bardzo kompetentny, spokojny i cierpliwie odpowiadajacy na pytania, a do tego skromny.

Duża klasa, szacunek dla człowieka i wiedzy

Dr Jędrzejewski to doskonały specjalista. Bardzo konkretny, zdecydowany lekarz. Bardzo się cieszę, że trafiłem w jego ręce. Przeprowadził perfekcyjnie operację, bez jakichkolwiek komplkacji. Bardzo szybko wróciłem do formy po zabiegu. Szczerze polecam dr Jędrzejewskiego - ma duże doświadczenie i kompetencje. Zasłużenie wzbudza zaufanie, powoduje, że pacjent czuje się bezpieczny.

Po pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia,jakoś tak szybko,jakoś za mało informacji o schorzeniu i o zabiegu.Doktor nie dość że młody to jeszcze bardzo przystojny:)Bałam się i wahałam przed zabiegiem. Oczywiście niepotrzebnie.Cieszę się że zaryzykowałam i zaufałam dr Emilowi.Facet na prawdę wie co robi.Zabiegi wykonał perfekcyjnie i starannie,niemal niewidoczne blizny. Nogi mam jak nowe, bez obrzydliwych żylaków.Polecam,polecam,polecam!

Dzięki temu lekarzowi uwierzyłam, że są jeszcze lekarze którzy kochają ludzi i wykonywany zawód. Polecam.

Wybralam Dr.Emila bo ktos mi go polecil,teraz ja chce polecic jego osobe.Naprawde kompetentna osoba,mimo iz zabieg byl na fundusz czulam sie jak w prywatnej klinice. Polecam wszystkim:)

Wspaniały lekarz ,dokładny ,delikatny , bardzo dobry specjalista wzor lekarza.

Naprawdę polecam ....jest uprzejmy i wiarygodny...

widział mnie 2 minuty a jak spytałam się jak mam sie przygotować do zabiegu to powiedział że panie w recepcji wszystko powiedzą, nic o przebiegu zabiegu ai rodzaju metody nie powiedział, na dzień przed odwołałam zabieg bo to nie było to czego oczekiwałam a nie zostałam poinformowana o wszystkim, moja wiedza była internetowa i okazało się że odbiega znacznie od tego co chce roboć lekarz;

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny