dr n. med. Emil Staszków

2,4
2,2
1,9

Fakt 1: starsza pacjentka ze złamaną miednicą zgłasza się na sor do szpitala miejskiego. Lekarz zleca prześwietlenie miednicy, potwierdzające uraz, następnie wypisuje pacjentkę do domu z zaleceniem chodzenia o 2 kulach. Na pytanie o środki przeciwbólowe - rzuca coś o apapie. Dodatkowa rada jest dość niezrozumiała, ale sprowadza się do tego, abym oddała mamę do domu opieki. Może nie jest to bardzo zły pomysł, ale nie przyszłyśmy po radę jak żyć, tylko ze złamaną miednicą. Fakt 2: mama cierpi tak, że jest to niewyobrażalne. Nie może wstać, umyć się, skorzystać ...

Fakt 2: mama cierpi tak, że jest to niewyobrażalne. Nie może wstać, umyć się, skorzystać z toalety, przy każdym ruchu wyje jak zarzynane zwierzę. Leży jak warzywo. Skazywanie człowieka na taki ból i cierpienie w XXI wieku jest niehumanitarne. Szczególnie, że skazującym jest lekarz, a nie zwyrodnialec, choć w tym wypadku to nie jest takie jednoznaczne.
Panie doktorze. Nie oczekiwałam współczucia ani dobrych rad. Oczekiwałam pomocy medycznej, której pan nam odmówił. Poczytałam opinie na pana temat i zauważyłam, że są skrajne, właściwie nie ma pośrednich. Na tej podstawie wyciągnęłam daleko idący, ale wielce prawdopodobny wniosek - że jak już pan pracuje to pracuje pan dobrze. Ale nie wszystkich chce pan leczyć i tych, których pan nie chce - skazuje pan na cierpienie i pracuje na taki obraz polskiej służby zdrowia jaki wszyscy znamy. To trochę jak zabawa w boga.
Nie wiem czy moja mama przeżyje to złamanie. Muszę się bardzo starać i powstrzymywać przed napisaniem tego co naprawdę myśle o panu. Chciałabym, żeby moja wypowiedź była bardziej merytoryczna niż emocjonalna, więc jedyny sposób, aby choć trochę zaznaczyć moje odczucia to zwracanie się do pana z małej litery.

jeszcze w latach 80 pracowałem z doktorem, trudny charakter, swoisty sposób bycia, świetny specjalista, wieć jak jakiś "dziad" zaczął rosnąć na moich plecach to właśnie jego poprosiłem o interwencję. doktora trzeba poznać, żeby w pełni wyrobić sobie opinię o nim....

Bardzo kompetentny pan doktor, uratował moją rękę przed skomplikowaną trudną operacją złożenia kości. Miły i sympatyczny, zawsze dokładnie mnie wysłuchiwał i zalecał takie ćwiczenia, że szybko wróciłam do sprawności. Bardzo gorąco polecam, mimo różnych nieciekawych opinii. Janina Pyrz

Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tak nieuprzejmym i obrażającym pacjentów lekarzem. Już nie wspomnę o jego metodach leczenia. Miałam u niego jedną wizytę, i nikt mnie nawet nie zmusi do następnej. Radzę omijać szerokim łukiem!!!

Rewelacyjny ortopeda, mnie zrobił operację barku 27 lat temu, synowi 8 lat temu,żonie poprawił stopę i kostkę, po operacji w Nowym Targu 2 lata temu.Znam dużo osób,którym bardzo pomógł i ma ich wdzięczność.On nie jest od głaskania.Był lekarzem sportowym, nakazuje ćwiczyć, natychmiast i intensywnie, bo nic tego w rehabilitacji nie zastąpi!!! Dlatego wielu, sczególnie leniwym i płaczkom się nie podoba.

Zgłosiłam się do Pani dr neurolog w Przychodni Medicina, przy ul. Barskiej 12 w Krakowie, z potwornym bólem z powodu wypadnięcia dysku międzykręgowego. Uniemożliwiał mi wykonanie jakiejkolwiek czynności. Oczekiwałam na blokadę i cud, ponieważ nazajutrz mam bardzo ważny wyjazd służbowy. Bardzo sympatyczna Pani doktor oznajmiła, że cudu nie zrobi, ale poprosi Pana dr Staszkowa, bo tylko On może coś na to poradzić (ma gabinet obok Jej :))). Wizyta była płatna (100 zł), a On nie chciał nawet złotówki i prosił, by Pani dr wpisała to "na swój rachunek". Jest równie uczciwa jak On i tego nie uczyniła, bo przekreśliła swoje nazwisko na karteczce, którą otrzymałam w kasie i wpisała Jego nazwisko. To przemiły, wesoły, dowcipny i bardzo bezpośredni lekarz :). Ułożył mnie na kozetce. Prosił, bym dała ręce pod brodę i zaczął uciskać kręgosłup. Po kilku minutach słychać było tylko chrupnięcie i dysk wrócił na swoje miejsce. Od razu bez żadnej pomocy wstałam, podziękowałam i wyszłam. Przez kilkadziesiąt minut kręgosłup bolał jeszcze po ucisku, ale po kilku godzinach od zabiegu po bólu nie ma ani śladu. JESTEM MU DOZGONNIE WDZIĘCZNA. Takiego bólu nie życzę największemu wrogowi. Już kilkakrotnie wypadał mi dysk, ale za każdym razem otrzymywałam tylko zastrzyki i leki. A leczenie trwało około 2-ów tygodni. Byłam również u bardzo dobrego specjalisty od nastawiania kręgosłupa, ale takiego efektu jak Pan dr Staszków nie osiągnął nigdy. Życzyłabym sobie, by w każdej przychodni pracowali tacy wspaniali lekarze i potrafili nie wstydząc się, poprosić w takim przypadku jak mój o pomoc drugiego.

nie polecam, arogant, nie lubi pacjentów

nie polecam, arogant, nie lubi pacjentów

Potrafi maksymalnie zdenerwować pacjenta. Nie słucha co się do niego mówi.Kpi z pacjenta i stosuje niwybredne żarty. Arogancki,bezczelny,lekceważący starszych ludzi. zachowuje się tak jakgdyby Szpital Narutowicza był jego własnym folwarkiem, nie licząc sie ani z sugestiami pacjentów, ani swoich kolegów lekarzy.W dzielnicy Krowodrza, to prawie w kazdym bloku jest ktoś kto potwierdza tą opinię. Po co nam tacy lekarze, my przychodzimy do nich po pomoc i radę a nie zeby z nas kpić i głupio żartować

bezczelny który operował przestępców!

bezczelny który operował przestępców!

UWAGA na tego lekarza. Arogancki, nieuprzejmy. Nawet nie wysłuchał z czym sie przyszło i chciał od razu postawic diagnoze od czapy. Nie powienien leczyc. Jego podejscie do pacjenta jest skandaiczne. Jezeli ktos wybiera sie do doktora zwlaszzca prywatnie proszę sie dobrze zastanowić - szkoda pieniędzy!!!