dr n. med. Emilia Bogdali

Strata czasu i własnego zdrowia. Zdecydowanie polecam poszukanie innego specjalisty z większym zaangażowaniem. Pacjent

Strata czasu i własnego zdrowia.
Zdecydowanie polecam poszukanie innego specjalisty z większym zaangażowaniem.
Pacjent

Totalna bezorganizacja co do umawiania wizyt!! Ciagle ich przekładanie, nieumiejętność wcześniejszego poinformowania pacjenta! Nie polecam!!!

A ja odradzam wizyty u Pani doktor jeśli chodzi o wizyty z dziecmi. Przez szanowna panią doktor moje dziecko będzie chodziło w okularach do końca życia a wady wzroku nie było !!!!

Pani doktor jest lekarzem z niesamowitym doświadczeniem i wiedzą. Leczę się u niej kilkanaście lat. Zawsze wizyty były wyczerpujące, spokojne. Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy. Ma mnóstwo pacjentów. Jednak od lat kilku okropnie frustrujący jest sposób umawiania się na wizyty. Organizacyjnie jest to totalna klapa. Nie ma możliwości umówienia się na wizytę, tylko należy czekać do konkretnego dnia za dwa - trzy miesiące i w tym konkretnym dniu stać w kolejce, by móc zarejestrować jedynie jedną osobę. Ponadto pielęgniarka zatrudniona przez Panią Doktor w rejestracji jest tak arogancką kobietą, że naprawdę zniechęca do kontaktów.

pomimo swojej dlogoletniej pracy, a co za tym idzie wiedzy pani doktor popelnila blad .Przepisujac mi krople na jaskre zamiast na zacme .Zaczely mnie piec oczy ,zglosilam sie do pani doktor ,a ona stwierdzila ze tych kropli nie przepisywala .podczas gdy ja tylko u niej sie lecze .

Pani dr Bogdali operowala (zacma)moje oczy w roku 2010 i 2012. Ta droga pragne jej serdecznie podziekowac za swietnie wykonany zabieg operacyjny.Pierwszy zabieg wykonany prywatnie , drugi z ubezpieczenia. nie ma roznicy , oba zabiegi wykonane perfekcyjnie. DZIEKUJE.Operacje wykonano w Tarnowie.

uratowała mojego syna przed ślepotą. nic dodać nic ująć. inny lekarz wyrokował, że w wieku ok 20-25 lat syn w najlepszym wypadku będzie nosił okulary +15 +20 bo się nie da nic zrobić. dzisiaj syn ma lat 15 i nosi +1,75

uratowała mojego syna przed ślepotą. nic dodać nic ująć.

Szanowni Państwo, Z mojego doświadczenia w leczeniu u Pani Doktor jestem bardzo zadowolona z działań jakie przeprowadziła na moim lewym oku. Profesjonalnie i miło podeszła do mojego leczenia. Przy pierwszym kontakcie Pani Doktor może i robi wrażenie 'zimnej osoby', ale przy dłuższym leczeniu jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem. Przede wszystkim Lekarzem oddanym pacjentowi. Polecam! Z wyrazami szacunku, S.

Szanowni Państwo,

Profesjonalnie i miło podeszła do mojego leczenia.

Z wyrazami szacunku,
S.

nie spotkałam lekarza bardziej oddanego pacjentowi a te wcześniejsze komentarze to z czystej zazdrośći.A z tym wyslugiwaniem się młodymi lekarzami to kompletna bzdura jest na odwrót

dr.Bogdali to wspaniały fachowiec i czlowiek

dr.Bogdali to wspaniały fachowiec i czlowiek