lekarz Emilia Borcz

Wujek musi za mnie napisać, bo ja sam nie bardzo umiem. On jest lepszym pismakiem niż ja. Otóż, żona Dariusza zgubiła okulary i zapomniała gdzie. Kuzyn poszedł z żoną do lekarki a ta stwierdziła, że jemu minusy zamieniają się na plusy. Czemu wcześniej tego nie zauważył, gapcio z niego i tyle.

Doskonały lekarz-specjalista. Dokładna, sumienna, rzeczowa i bardzo fachowa a przy tym uprzejma i pełna empatii. W dzisiejszych czasach taki lekarz to prawdziwy cud i skarb.

Znakomita lekarka! Jest bardzo dokładna i rzetelna i ma świetne podejście do pacjentów. Polecam wszystkim