lekarz Emilia Kulesza

Bardzo miła pani doktor, uprzejma i życzliwa. Jest moim lekarzem rodzinnym od 20 lat. Rozmawia z pacjentem, wyjaśnia. Nie skąpi skierowań na badania. Nigdy nie zawiodłam się na diagnozach i kuracjach.

Lekarz przyjechał do pacjenta nie przygotowany. Nie rozpoznał OZT (Ostrego zapalenia trzustki). - NIE POLECAM

Takiego,otwartego do pacjenta lekarza rodzinnego zyczylbym kazdemu.Zawsze ciepa,otwarta na nowe mozliwosci leczenia,przede wszystkim potrafi sluchac.

Pani doktor wielokrotnie diagnozowała u moich dzieci "wirusówkę", jednakże za każdym razem choroba szybko nawracała. Dodam, że diagnozy nie byłe poparte żadnymi badaniami oprócz morfologii. Po któreś wizycie z kolei widząc nieskuteczność swoich działań dała skierowanie do Szpitala, a tam lekarze zdiagnozowali zapalenie płuc, które już jakiś czas trwało. Cała historia zakończyła się trzytygodniowym pobytem w szpitalu. Także opinia co najmniej negatywna.

Przede wszystkim oddana i cierpliwa ,dostepna zawsze nawet przez telefon,godne podziwu!!!!!Leczy i szuka przyczyny do skutku ,ciepła i uprzejma polecam!

Świetny lekarz. Poważnie podchodzi do pacjentów.

Świetny lekarz. Poważnie podchodzi do pacjentów.

Jest dobrym i miłym lekarzem POLECAM zdecydowanie poświecą dużo czasu pacjentowi interesuje się pacjentem zaufanie 100%. Przemiła Pani doktor opiekuje się nasza rodziną od wielu lat. Kompetentna, ogromny zasób wiedzy medycznej,poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta - POLECAM