lekarz Emilia Rymkiewicz

Dziecko mi się dusiło i miało wysoka goroczki 38 a pani dr mu zapisała inhalacje zamiast antybiotyk dziecko dostawało drgawek nie polecam lekarz

Naprawdę lubię panią doktor, jest miła, ma podejście do dzieci ale niektóre jej diagnozy to po prostu kosmos. Co do diagnozy mojego dziecka to pomyliła się już kilka razy.

Znakomity lekarz. Od małego uczeszczam do Pani Emilii i nie spotkalem lepszego pediatry.

Bardzo dobry lekarz!! Ma super podejście do dzieci bardzo ufam tej lekarce zawsze wypisuje leki które synkowi pomagają BARDZO POLECAM!!

dla mnie jest wspaniałą lekarką.Jak zapisywałam do niej dziecko to mówili mi, że od razu zapisuje antybiotyki, a to wcale nie prawda, tak długo czeka jak tylko możliwe, prosząc o telefon z informacją jak się sprawy mają, w razie czego każe przyjechać.Bardzo dobre podejście do dzieci.Mój synek lubi swoją Panią doktor i nie boi sie do niej iść

miła, uprzejma, ma bardzo dobre podejście do dzieci

miła, uprzejma, ma bardzo dobre podejście do dzieci

Co to za lekarz rodzinny który nie dba o swojego pacjenta tylko kieruje go do lekarza dyżurującego ?! zbawiłoby Panią doktor piec minut aby poświęcić dziecku bo tyle trwa wizyta u niej. po prostu jestem zawiedziony postawą tej lekarki. NIE POLECAM

NIE POLECAM

Pani doktor ma super podejście do dzieci ale jeśli chodzi o tłumaczenie choroby rodzicom to różnie to wygląda. Jeśli o coś się zapyta to uprzejmie wyjaśni ale sama od siebie, bez zadawania pytań, nie wytłumaczy za wiele. Czas wizyty nieco krótki.