Erazm Pietryga

Konin
52,229413318,27044890 63 242 51 40

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
9 opinii

Cudowny człowiek,poświecił mi dużo czasu,cierpliwie wszystko tłumaczył i odpowiadał na moje pytania,

Bardzo mily i uprzejmy lekarz z poczuciem humorku, bardzo na luzie. Diagnoza tez szybka i trafna. Polecam

super człowiek i lekarz.prawdziwy PROFESJONALISTA.11 lat temu zamrażał mi nadżerkę i nie ma po niej śladu do dnia dzisiejszego.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!

miły,ale gdy tylko pojawia się problem - nagle nie ma czasu....i zbywa człowieka. Niesłowny.

ten lekarz jest świetny :) Pacjenta traktuje jak świetość pełen profesjonalizm pomżoe w każdej sytuacji dotego ogromne poczucie humoru tego pana sprawia ze wizyta u niego nie jest strsująca. 100 % lekarz z powolania NIE MA LEPSYEGO GINEKOLOGA mam nadzieje ze to on poprowadzi moja pierwsza ciaze

Super lekarz - dobry specjalista od zawsze. Polecam ! M.R.

polecam ,uratował moje dziecko i mnie .inni położyli na mnie krzyżyk ,a było ich wielu.można powiedzieć że jest aż nadopiekuńczy .

dziś byłem na pogrzebie dziecka prowadzonego....

Tak się cieszę z dzisiejszej wizyty u Pana Pietrygi, że mam poczucie obowiązku wystawić taki komentarz. Nigdy w życiu nie spotkałam tak wspaniałego!!! lekarza a przerabiałam już 5 ginekologów.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny