dr n. med. Eugeniusz Majewski

Wspaniały człowiek i chirurg naczyniowy, bardzo zainteresowany pacjentem. Rzeczowo i doskonale objaśnia stan zdrowia. Doświadczone ręce chirurga, bardzo ciężki zabieg u męża wykonał perfekcyjnie ratując Mu życie. Polecam.

Witam, mam wrażenie że te opinie pisane są "na zamówienie" albo dotyczą tylko wizyt prywatnych. Ja niestety trafiłam do tego lekarza w przyszpitalnej poradni w tzw. szpitalu górniczym w sosnowcu. Tragedia - badanie trojga pacjentów równocześnie, zupełny brak zainteresowania, żadnego tłumaczenia - na pierwszej wizycie zlecił badania (oczywiście prywatnie ze wskazaniem gdzie je zrobić) na drugiej powiedział "kwalifikuje się Pani na operację, ale ja nie operuję" i to wszystko - proszę sobie dalej szukać wedle uznania możliwości leczenia. Zdecydowanie nie polecam!!!

polecam. Nie zawiodłam sie na nim. Bardzo kompetetnie sie zachowywal. Widac bylo od razu ze wiec co robie i ze zna sie na tym.

Bylam z malym problemem ale jestem bardzo zadowolona i ze spokojnym sumieniem moge pana doktora polecic.

Wrocilam od drMajewskiego wspanialy czlowiek i lekarz nie rozpisuje sie daje same 5 Krystyna

Wspaniały lekarz, poświęcił mi dużo czasu dokładnie tłumacząc jak mam postępować. byłem już u wielu pseudo-chirurgów a tylko dr Majewski zdiagnozował i wyleczył mnie z moich problemów. Serdecznie polecam

Polecam. Podszedl do problemu naprawde fachowo. Wszystko spokojnie wytlumaczyl i wyjasnil. Jeszcze raz polecam.

Jest super lekarzem i człowiekiem. Miły, uprzejmy i konkretny. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Zdecydowanie polecam pana doktora. Jestem bardzo zadowolona z jego podejsci. Ja mu zaufalam i sie nie rozczarowalam. Stanowczo polecam!!

Ja do lekarzy czeto nie chodze wiec nie mam porownania ale pan doktory wedlug mnie mial bardzo profesjonalne podejscie!! Polecam