Ewa Adamska

Siedlce
52,211173222,71982010 25 633 94 22

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
8 opinii

Bardzo dobry laryngolog. Kompleksowo podchodzi do sprawy.

Bardzo uprzejma pani doktor,przyjęła mnie mimo tego iż nie byłam zapisana na dany dzień,została po swoich godzinach pracy i bardzo mi pomogła choć lekarz z innej przychodni stwierdził ,że jestem zdrowa to pani doktor stwierdziła zupełnie co innego.Leki ,które włączyła do leczenia na tyle wyleczyły moje zatoki,że do dziś dnia nie mam jakiś nawrotów niedrożności. Gorąco polecam!

Bardzo dobry laryngolog.Od kilku lat nikt nie potrafił mi pomóc. Jestem w trakcie leczenia,Pani doktor podeszła bardzo poważnie do moich dolegliwości. Mam nadzieję na szybkie wyzdrowienie ;-)

Fajna Pani, wszystko tłumaczy nie bagatelizuje problemu. Mogę polecić z czystym sumieniem:)

zmieniłem lekarza i jest ok wiec każdy ma prawo do wyboru a szczególnie jeżeli chodzi o zdrowie pacjenta.

Dziękuję pani doktor Adamskiej za to, że odkryła jako pierwsza z czym związane są moje kłopoty z katarem. Nie będę rozpisywać się na ten temat. Natomiast mimo specjalizacji II stopnia pani doktor się czasem trochę myli. Zbytnio wyolbrzymia problem. Być może dlatego, że nie ma w Siedlcach kontaktu z bardzo chorymi ludźmi.

nie wystarczy być tylko kompetentnym lekarzem, trzeba być także człowiekiem, a nie skarbonką. prywatnie jako lekarz kompetentnie podchodzi do pacjenta i nie mam co do tego zastrzezeń, szkoda tylko ,że jako stały pacjent gdy przychodzę w nagłej potrzebie ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu i potrzebuję natychmiastowej pomocy pani doktor otwarcie mówi, że nie ma czasu i czy do mnie to dotarło i żebym szukała sobie pomocy gdzie indziej bo ona nie jest jedynym laryngologiem w siedlcach i nie ma o czym rozmawiać.

Bardzo dobra lekarz. Pomogła mi wtedy kiedy nikt inny nie chciał. Polecam wszystkim

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny