lekarz Ewa Babińska

Ginekolog położnik, Cytolog

pani doktor prowadzila moje 2 ciaze, mam do niej zaufanie jednak denerwowało mnie to, że za usg robione w szpitalu czy wypisywaniu chorobowego brala takie same pieniadze jak za wizyte w gabinecie, w szpitalu interesowala sie mna, odwiedzala, jednak za rozmowe o wakacjach w cieplych krajach z kolezanka w sali podczas cc mialam ochote ja udusic,/ chociaz moze dlatego ze podczas pierwszego cc dr mazik i strzalkowski puscili mi muzyke powazna/, reasumujac jast to dobry lekarz

Zdecydowanie godna polecenia. Uprzejma cierpliwa opiekuńcza no i wie jak pomóc w trudnych przypadkach.

rodziłam na jej zmianie,katastrofa,przyszła w nocy z rozkopanymi włosami i kazała sie zamknać albo ligline wsadaic do ust. nie nawidze jej,przez nia boje sie rodzic drugi raz,bo boje sie ze nikt mi nie pomoze. chodziłam prywatnie,ale mój lekarz poszedł na urlop i trafiłam na nią. masakra. może jakbym do niej chodziła w ciaży to było by inaczej. ja sie zawiodłam.

Przemiła ,sympatyczna,opiekuńcza,rzeczowa lekarka.Leżąc w szpitalu czułam że się mną interesuje nie lekceważy. Dziękuję za opiekę i pozdrawiam Panią Doktor :)

Dziękuję za opiekę i pozdrawiam Panią Doktor :)

swietny lekarz, dzieki niej maly kubus teraz moze biegac po naszym swiecie.

swietny lekarz, dzieki niej maly kubus teraz moze biegac po naszym swiecie.

zdecydowanie polecam dr.Babińską, dzięki niej urodziłam zdrową córkę, ma 4 lata i teraz spodziewam się drugiego dziecka i ciąże prowadzi dr.Babińska, odpowiada szczegółowo na pytania, jest bardzo kompetentna, POLECAM wizytę u pani Doktor

brak USG pracuje w Strzelcach opolskich jako położnik, pacjętkę obsługuje w minium 30 min jedna - kolejki bardzo duże