dr n. med. Ewa Babińska-Schmidt

Onkolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

Do Pani doktor zaczęłam chodzic gdy byłam w ciązy z moim 1 dzieckiem. Teraz spodziewam się drugiego i na pewno nie zdecyduję się na zmiane lekarza. Jest miła, spokojna i opanowana. Zawsze potrafi doskonale doradzic. Zaleca zrobienie wszystkich niezbędnych badań. Okres pomiędzy pierwszą a drugą ciążą również kontrolowała, zalecając nie tylko podstawowe badania, pamietała też o tych ważnych, rzadko wykonywanych przez ginekologów, np. badanie piersi. Jestem pełna wdzięczności i uznania! Polecam!

Byłam u Pani Doktor na Piotrkowskiej 100. Pierwsza wizyta była bardzo miła ale tydzień ciąży źle powiedziana, po za tym nie miałam założonej książeczki ciąży nawet za drugą wizytą po USG w 10 tygodniu ciąży. Dopiero gdy zmieniłam lekarza miałam godne warunki przechodzenia ciąży. Niestety ale nie jestem zadowolona ponieważ nie mam szans na becikowe ponieważ mam książeczkę od 19 tygodnia.Wizyty były co dwa miesiące co było wielkim utrudnieniem dla mnie, dopiero po przejściu do poradni w szpitalu mam wizyty co 2-3 tygodnie a USG jet częstrze. Osobiście nie polecam Pani Doktor najlepiej iść do szpitala na Szterlinga.

Pani doktor to bardzo rzeczowa i kompetentna kobieta. Delikatnie bada i spokojnie wszystko tłumaczy. Zleca ważne badanie np cytologie, usg. Poświęca duzo czasu. Serdecznie polecam !

Świetna specjalistka, chodziła do niej moja mama, przez która i ja trafiłam do doktor Babińskiej. Uprzejma z profesjonalnym podejściem. Pamięta o badaniu piersi i cytologii. Polecam!

Bardzo mila i kompetentna Pani Doktor! Zawsze poswieca odpowidnia ilosc czasu pacjentowi, wszystko dokladnie tlumaczy i przede wszystkim bada, a nie bzmyslnie wypisuje recepty! Polecam!