lekarz Ewa Baryła

Najlepsza ginekolog na jaką mogłam tylko trafić!! Od początku prowadziła mają ciążę wszystko dokładnie tłumaczyła i pokazywała :), miałam cesarkę wykonywaną właśnie przez panią doktor, blizna jest ładnie zszyta, była to moja 1 ciąża i myślę że nie ostatnia wiec na pewno wrócę do Pani doktor ;)

Wszystko fajnie tylko dlaczego wizyta za 120zł umawiana na 16:00 realizowana jest o 18:30. To nie wizyta z NFZ i to nie odosobniony przypadek. A dla kobiety w ciąży siedzenie w poczekalni 2 godziny na pewno nie pomaga

Pani dr jest bardzo kompetentnym lekarzem, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu odpowiednio dużo czasu. Jest cierpliwa i godna zaufania. Mi bardzo pomogła jestem jej za to wdzięczna. 3 lata starań o dziecko i załamywanie rąk innych lekarzy,a ona znalazła przyczynę i teraz jestem w 40 tygodniu ciąży :) Napewno poleciłabym Tego lekarza innym pacjentkom.

Pani Doktor w pełni spełniła moje oczekiwania. Bardzo dokładnie wykonuje badania i objaśnia.

stanowczo odradzam tego sic! lekarza. Niska wiedza fachowa i lekceważenie symptomów chorobowych doprowadziły do ciężkich, śmiertelnych w innych przypadkach komplikacji. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, jeśli pominiemy 6 tygodniowy pobyt w szpitalu. Jeśli szukacie panie komplikacji i lekceważenia w gabinecie, a w razie pobytu w szpitalu totalnego braku zainteresowania ze strony tej pani to polecam. Jeśli wymagacie kompetencji i empatii to unikajcie tego człowieka

Dzięki tej Pani Doktor mam zdrowegi synka. A ciąża nie była łatwą w prowadzeniu. Polecam wszystkim. Naprawdę jest świetna w tym co robi a do tego miła i opiekuńcza.

Bardzo dobry lekarz, każdemu mogę polecić :)

Bardzo dobry lekarz, każdemu mogę polecić :)

Różne są opinie na temat tej lekarki. Ja osobiście jestem z niej zadowolona :) Jest uprzejma, skrupulatnie wyjaśnia co robi i jaki jest proces leczenia. Koszt wizyty tylko pierwszy jest taki drogie, za kolejne płaciłam 30 zł.