dr Ewa Bednarska

2,6

Niestety 10 minutowe wizyty skończyły się dwoma martwymi zębami, które już leczyłam gdzie indziej. Niestety niedoczyszczona próchnica. Strasznie mi przykro bo już mi nikt nie zwróci ładnego białego zęba.

Bardzo uprzejma i miła osoba. Potrafi dojść do człowieka. Ceny nie są z kosmosu i potrafi się szybko uwinąć. Przyszedłem z zniszczona Dolna prawa jedynka a wróciłem z pięknie naprawionym zębem, który trzyma się już 2 rok. Bardzo polecam

Ta pani chce w 10 min wyleczyć zęba ,nie ma sprzętu do leczenia kanałowego ,wszystkie zęby do poprawy.Masakra.

koszmar,musiałam pójść do innego lekarza,otworzył ząb,kt.wcześniej leczyła p.dr.B.i przeraził się ilością pozostawionej próchnicy,gdyby nie był to ząb przedni,nie zauważyłabym,że coś jet nie tak.Co się dziwić jeżeli lekarz poświęca pacjentowi 10 min.Lekarz kt.uratował mi jedynę poświęcił na jej doczyszczenie 40 min.

Bardzo delikatna, dokładna i bardzo uprzejma. Ma podejście nie tylko do dzieci, dzięki niej uwierzyłam, że wizyta u dentysty nie musi być nie przyjemna. polecam.