lekarz Ewa Biedermann

Laryngolog

Opinii9

jacek

30.04.2015

MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

Fishus

24.09.2014

Pani powinna przeczytać raz jeszcze to, co być może studiowała. Podejście olewające; mini zabieg który został mi wykonany w Poznaniu trwał 20 sekund - u Pani doktor było to pół roku leczenia i skończyło się próbą położenia mnie w szpitalu na kilka dni - paranoja! Dodatkowo zostałem posądzony o brak wyobraźni - widocznie w Poznaniu też mają inną wyobraźnię na temat leczenia. Zdecydowanie nikomu nie polecam.

14.02.2013

Bardzo gorąco polecam tego lekarza, już po 1 wizycie żywię do niego bardzo duże zaufanie, przy tym wizyta nie jest nadmiernie kosztowna a to też dodatkowy plus, dziękuję i pozdrawiam

11.01.2013

Pani Doktor to bardzo dobry specjalista.Poddałem się zabiegowi operacji przegrody,wszystko odbyło się b sprawnie,delikatnie,wreszcie oddycham nosem.Dziekuje!

23.07.2012

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,profesjonalna porada,szczerze polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kalisz"?

spec.ZOZ:"SANUS"
Majkowska 13a(teren "MEDIX")