Korzystałem z pomocy Pani Ewy przez około 4 lata - z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że była to moja najlepsza inwestycja i zarazem najciekawsza podróż w życiu. Spotkania z Panią Ewą pozwoliły mi dojrzeć, przepracować trudne relacje z przeszłości, wyprostować wiele teraźniejszych trudności i... po prostu poczuć spokój w stosunku do samego siebie. Nie był to prosty proces - 4 lata mierzenia się z trudnymi emocjami, dociekliwymi pytaniami i przestawiania utartych torów myślenia. Co więcej, pomimo zakończenia spotkań 2 lata temu, moja praca nad sobą trwa w dalszym ciągu - i wszystko zmierza w dobrym kierunku!

Każdemu, kto zastanawia się czy skorzystać z pomocy Pani Ewy chciałbym powiedzieć z całego serca: nie wahaj się, to jest najlepsza rzecz jaką można dla siebie zrobić.

Serdecznie, serdecznie polecam i pozdrawiam Pani Ewo!

Pani Ewa jest nie tylko jest doświadczoną i profesjonalną terapeutką, przede wszystkim jest niezwykle wyrozumiałą, ciepłą, serdeczną i otwartą kobietą, a to jest niezwykle ważne by móc zaufać i nawiązać relację na czas trwania terapii. Wszystkim, którzy szukają pomocy, nie chcą się zawieść i mieć za jakiś czas poczucie, że nie ma takiego dna, z którego nie można się odbić, z całego serca polecam panią Ewę. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentną osobę, dzięki której depresja została daleko za mną.

Rozmawiałam dziś ze znajomym. Po tej rozmowie postanowiłam napisać to, co poniżej. Mówił o słuchaniu o problemamch innych, relacjach rodzinnych, dźwiganiu nieswojego do pewnego momentu życia krzyża. Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste - ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do takich wniosków potrafią dojrzeć, inni potrzebują wskazania drogi i nabrania poczucia i przekonania, że m.in. strach czy lęk nie są ...

Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste - ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do takich wniosków potrafią dojrzeć, inni potrzebują wskazania drogi i nabrania poczucia i przekonania, że m.in. strach czy lęk nie są przyjaciółmi działania, konsekwencje można urealnić lub im zapobiegać, podejmując choćby próby odpowiedniej rozmowy. Wystarczy nauczyć spoglądać się na siebie z nieco dalszej perspektywy i nie tworzyć sobie niespółmiernie wielkich potworów w głowie. Ja potrzebowałam pomocy i przechodzenia z analizą przez niektóre kwestie nie raz, czasem - nie dwa.

Dziękuję Pani Ewie za te i inne nauki, które wyniosłam z naszych spotkań i których teraz nie jestem w stanie przytoczyć. Dzięki nim: zaufałam sobie, przestałam oceniać siebie źle; nabrałam większej pewności siebie; odpuściłam sobie odpowiadanie na oczekiwania innych; przestałam brać odpowiedzialność za innych; nie chcę tyle kontrolować; nie planuję sama naprawiać wszystkich relacji rodzinnych; nauczyłam się wybaczać sobie i naprawiać to, co jeszcze mogę i na czym mi zależy; nauczyłam się przyglądać sobie i rozpoznawać swoje uczucia oraz oczywiście korzystać z tej wiedzy; moje koluzyjne małżeństwo przetrwało i ma się naprawdę dobrze; oswoiłam myśl, że w związku jest jeszcze druga osoba tak niezleżna ode mnie.

Pani Ewa jest niezwykle doświadczonym specjalistą nie lekceważącym nawet najdrobniejszych szczegółow i tematów a przy tym jest bardzo ciepłą, sympatyczną, mądrą osobą, z którą docieranie do zakamarków swojej duszy naprawdę działa i czyni ewidentne zmiany na plus w jakości życia. Polecam!

Pani Ewa jest wykwalifikowanym i doświadczonym psychologiem, przy czym serdeczną i ciepłą osobą. Dzięki Pani Ewie zmieniłam swoje życie i zrozumiałam wiele dręczących mnie spraw. Żałuję tylko, że nie trafiłam do Pani Ewy wcześniej, zapewne już dawno żyłabym inaczej. Szczerze polecam! Kamila