lekarz Ewa Boczkowska-Gaik

Nie polecam, podejście do pacjenta było fatalne czułam się atakowana od samego wejścia przy każdej mojej wypowiedzi, opryskliwość i zero jakiekogolwiek zrozumienia i szacunku do drugiego człowieka, przez całą wizytę nie usłyszałam ani jednej normalnej i spokojnej wypowiedzi w moim kierunku. Pani dr minęła się z powołaniem nie powinna pracować ze zwierzętami a co dopiero z ludźmi.

Sposób traktowania, podejścia i atakowania pacjenta godne potępienia. Trudno mi się wypowiedzieć, co do kompetencji, bo ich nie poznałam. I już nie chce poznać.

Jest w pełni kompetentna, bardzo uprzejma, bardzo mocno rozumiejąca dyskomfort chorego, bardzo skuteczna w rozpoznaniu choroby, w zastosowaniu leczenia farmakologicznego i zaleceń dla pacjenta jako lekarza sprawującego opiekę. Polecam bardzo, wybrać wizytę i leczenie a z pewnością chory będzie z niej w pełni zadowolony.

CUDOWNY CZŁOWIEK WSPANIAŁY LEKARZ KOMPETENTNA INTERESUJE JĄ LOS PACJENTA NAPRAWDĘ POMAGA.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek