Wyjątkowy lekarz z powołania. Zawsze uprzejma, poświęcająca się, a przede wszystkim kompetentna. Jestem wieloletnią pacjentką i zawdzięczam Pani dr wszystko: życie, optymizm, dziecko.

Nierzeczowa i zero bezstronności.Jedna z poniższych opinii jest całkowicie zgodna z moją.Sądy od lat mają problem z pozyskiwaniem biegłych dlatego opiniowania podejmują się zwykle tacy (ludzie).

Moge jedynie podziękować całym sercem,za to ze Pani doktor stanęła na mojej drodze. Jest wspaniałym hematologiem, potrafi wysłuchać pacjenta i wszystko spokojnie ze zrozumieniem wytłumaczyć. Jest przemiłą osobą, bardzo ciepłą i życzliwą dla pacjenta. Bardzo dobrze zna się na swojej pracy i widać w niej zaangażowanie, oby więcej takich lekarzy w każdej dziedzinie.

Jako biegły sądowy - nie jest obiektywna, jest stronnicza, słabo zorientowana w tej części hematologii, która dotyczy mojej choroby. Zachowuje się jako typowy orzecznik ZUS - przeprowadza "badanie" oraz natychmiast załatwia klienta odmownie. Jeśli sąd wybrał ją jako biegłego, polecam złożyć wniosek o przeprowadzenie dowodu z opinii innego biegłego.

nie rozumie opinii "anonima", na jakiej podstawie mówi za wszystkich pacjentów, leczę się u Niej od 20 lat i nigdy bym jej tak nie ocenił ale ja nie jestem "anonimem"tylko pacjentem pani doktor to jest bardzo dobry "fachowiec"

Jestem pacjentką, chorą na białaczkę od czterech lat i polecam wszystkim Panią doktor. Jest skromna, miła, kompetentna i zawsze znajdzie czas aby odpowiedzieć na moje pytania. Dziękuję że trafiłam do tak sumiennego lekarza, któremu zawdzięczam życie.

Lekarz kompetentny, podchodzący z pełnym profesjonalizmem do pacjenta. Udziela szczegułowych informacji o stanie zdrowia, zaangażowana

Dobra do momentu wystąpienia problemów. Jak są problemy sugeruje, by przenieść pacjenta. Każdego pacjenta traktuje przedmiotowo. Pacjent to sztuka.