lekarz Ewa Borowska

Ginekolog położnik, Cytolog

Po kolejnej wizycie u Pani doktor Ewy Borowskiej potwierdzam to, co pisałam już wcześniej. Jest to rzeczowa, doświadczona uprzejma lekarka, zawsze starannie mnie bada, odpowiada na wszelkie moje pytania, dokładnie tłumaczy, co robi i co wynika z badań. Niezależnie od tego, czy idę na wizytę płatną, czy nie. Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

maasakra myslałam ze bedzie lepiej no ale cóż zawiodłam sie robi wszystko byle jak a teraz wyraz twarzy te miny jakie pani doktor robi to szok my pacjenci to tez ludzie i wymagamy szacunku a nie traktowania jak za przeproszeniem jakies szmaty naprawde. masakra

Dziś byłam po raz pierwszy u P. Doktor Borowskiej.Bardzo miła, fachowa,delikatna.Przeprowadziła szczegółowy wywiad.Badanie było dokładne i kompleksowe.Jestem bardzo zadowolona, Polecam.

To była już któraś z kolei wizyta u pani doktor. Zawsze czuję się uważnie słuchana, ja i mój problem jesteśmy w centrum uwagi. Zawsze wychodzę zadowolona. Gdy szukałam dobrego ginekologa zwracałam uwagę na opinie i ktoś o pani doktor napisał, że taki lekarz to jak przyjaciel. Potwierdzam. Wysłucha, uspokoi, niczemu się nie dziwi, dopyta, wytłumaczy. Nie zbywa. I jest bardzo taktowna.

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jest wyjątkowym lekarzem - zaangażowanym, cierpliwym, kompetentnym, komunikatywnym. Wzór dla innych lekarzy ginekologów. Cieszę się, że do Niej trafiłam. Poleciłam Panią Doktor moim 3 znajomym i wszystkie podzielają bardzo dobrą opinię. Polecam bardzo Wszystkim Paniom, które oczekują od lekarza czegoś więcej niż standard.

NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!! Dzieki Tej pani mialabym powazne problemny ze zdrowiem. Zamiast wyslac na badania podczas krwawienia w 6 tygodniu ciazy chciala mnie wyslac od razu na skrobanke lub poczekac bardzo dlugie 2 tygodnie na kolejne badanie. Na szczescie w kolejnym dniu po wizicie u tej pani poszlam do szpitala i tam skierowali mnie na badania ciazowe 2 dni pozniej. dzieki temu teraz jestem zdrowa lecz bez ciazy. Nie poolecam pani Borowskiej.

Nie polecam!!!Bylam pare razy prywatnie i wtedy potrafi byc mila i pomocna.Moja ciaza byla prowadzona za granica a zdecydowalam sie na urodzenie dziecka w Polsce.Kiedy zglosilam sie do pani doktor w 36 tygodniu ciazy na rutynowa kontrole w publicznym gabinecie(nie za pieniazki,tylko na zagraniczne ubezpieczenie)powiedziano mi ze najblizszy termin to koniec marca...a termin porodu to 12 marca!!!Do tego bardzo nie sympatyczna i nieuprzejma!

Nie polecam Dr.Ewy Borowskiej gdyż zlekceważyła moją chorobę i operację.

Nie polecam Dr.Ewy Borowskiej gdyż zlekceważyła moją chorobę i operację.

Dołączam się do komentarzy poniżej.Idźcie dziewczyny bo warto !! Najlepszy lekarz na świecie

Specjalistka w każdym calu. Chodzę do dr Borowskiej na wizyty prywatne i jestem bardzo zadowolona Pozdrawiam

Pozdrawiam