mgr Ewa Chojnacka

Dietetyk

Specjalizuję się w prowadzeniu kuracji odchudzających osób dorosłych. Jestem także szkoleniowcem- posiadam 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń.

Wykształcenie:
Ukończyłam studia na kierunku "Biotechnologia" na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w trakcie studiów odbyłam 5-miesięczną praktykę na Uniwersytecie w Padwie we Włoszech. W toku pracy odbyłam liczne szkolenia z zakresu suplementacji, żywienia w różnych jednostkach chorobowych czy motywowania pacjentów w celu osiągnięcia założonego planu.

Doświadczenie:
Zajmuję się odchudzaniem od ponad 9 lat.
Obecnie prowadzę w Nowym Sączu Centrum Dietetyczne Natur House (ul. Długosza 13).

Dietetyk ze wspaniałym podejściem do klienta, bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa. Najlepsze rezultaty było widać już po pierwszym tygodniu stosowania diety. Polecam z całego serca!

Najlepsze rezultaty było widać już po pierwszym tygodniu stosowania diety.
Polecam z całego serca!

Schudłam 18kg w 4 miesiące bez głodówek! W gabinecie miło, czysto i przyjemnie. Wizyta umówiona na daną godzinę bez stania w kolejkach. Polecam!

Dziękuję za pomoc. Bardzo sympatyczna i miła pani Ewa bardzo mi pomogła. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Ewy. Polecam

Potężna wiedza, duże doświadczenie, cierpliwość i pasja. Dzięki Pani Ewie wyleczyłem dietą przewlekłe stany zapalne skóry. Wcześniej przez wiele lat bezskutecznie leczyłem się lekarstwami, w tym przechodziłem wielomiesięczne kuracje antybiotykowe. Dietetyk warty polecenia!!!

Profesjonalne i indywidualne podejscie do pacjenta . Przemiła, uśmiechnięta i bardzo sympatyczna Pani dietetyk. Polecam w 100 %!!

Polecam w 100 %!!

Wybierając dietetyka najważniejsza była dla mnie skuteczność. W Naturhouse, trzymając się wytycznych Pani Ewy Chojnackiej kilogramy lecą błyskawicznie. Cotygodniowe wizyty nie pozwalają na "małe grzeszki", bo później wszystko widać na wadze! Dieta jest bardzo smaczna i prosta, nawet dla takich laików w gotowaniu jak ja. Dodatkowo, Pani Ewa to motywator jakich mało - już po pierwszej wizycie wiedziałam, że z jej pomocą uda mi się osiągnąć zamierzony cel. Polecam wszystkim niezdecydowanym! 😊

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dzięki odchudzaniu w Naturhouse uwierzyłam znów, że mogę być seksowna i szczupła!

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy.
Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Serdecznie polecam Panią Ewe, miła, kompetentna i bardzo profesjonalna osoba. Dzięki Jej pomocy mój syn- 12 lat, schudł 8 kg.

Pani Ewa to świetny specjalista! dzięki niej w końcu schudłam! dziękuję i polecam wszystkim!!!!!!!!!

Polecam bardzo! Z wizyt i efektów byłem/jestem zadowolony- kuracja jest skuteczna, a rezultaty nawet lepsze niż się spodziewałem. Pozdrawiam!