Ewa Ćwiklińska

Pani doktor bardzo miła i uprzejma Szybko rozprawiła się z korzeniem który był dość trudny do usunięcia A dodam, że i ja do łatwych pacjentów nie należę Także mogę polecić z czystym sumieniem Panią Doktor

Pani doktor bardzo miła i uprzejma
Szybko rozprawiła się z korzeniem który był dość trudny do usunięcia
A dodam, że i ja do łatwych pacjentów nie należę
Także mogę polecić z czystym sumieniem Panią Doktor

Bardzo miła Pani Doktor. Szczegółowo wyjaśniła problem i przedstawiła przebieg leczenia. Zabieg wykonywany szybko i bez bólu. Polecam!

Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor. Dobry człowiek i lekarz. Przeprowadziłam do gabinetu tez mamę i rownież była zadowolona.

Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor. Dobry człowiek i lekarz.
Przeprowadziłam do gabinetu tez mamę i rownież była zadowolona.

Super stomatolog! Milo, szybko i bezbolesnie !

Super stomatolog! Milo, szybko i bezbolesnie !

Po tych komentarzach nie byłam przekonana czy to dobry wybór... Ale akurat ta Pani stomatolog jako jedyna w Nysie ( a obdzwoniłam chyba wszystkich..) przyjęła mnie życzliwie z bólem poza godzinami otwarcia gabinetu. Niezwykle serdeczne, bardzo dobrze się u niej czułam. Ale przede wszystkim od razu widać , że to lekarz z doświadczeniem, który nie opowiada marketingowych bajek tylko rzetelnie podchodzi do do swojej pracy. Jak dla mnie świetna Pani doktor- na pewno wrócę jeśli będzie taka potrzeba. Polecam!

NIE POLECAM NAWET WROGOWI. BYŁAM U PANI DOKTOR W CZERWCU I OD RAZU WYDAŁO MI SIĘ, ŻE TO PRACA NA ILOŚĆ, A NIE NA JAKOŚĆ. ZOSTAWIŁAM TAM SPORO PIENIĄŻKÓW, A ZĘBY TRZEBA BYŁO PO 1,5 MIESIĄCA NAPRAWIAĆ, BO POJAWIŁ SIĘ BÓL I PO PROSTU "DZIURY" PO PLOMBACH. DZIĘKI ZA TAKIEGO SPECJALISTĘ.

Raczej nie polecam, poszłam z bólem, Pani Doktor przewierciła zęba i zatruła, na drugi dzień wyszła opuchlizna, Pani Doktor wygrzebała to co dzień wcześniej dała i kazała grzebać igłą albo wykałaczką w zębie i płukać, po 3 dniach opuchlizna nie zeszła kazała czekać (chyba w nieskończoność...), skończyło się na wizycie u innej Pani Doktor, a do tej Pani już nie zawitam...