Ewa Czambor-Książek

2,4
2,5
2,4
2,1

Porównując Panią dr. Do reszty lekarzy, którzy pracują w tej przychodni ,stwierdzam że ma najwyższe z nich kompetencje i może dlatego jest szefową tej placówki. Jest osobą z którą trzeba spokojnie rozmawiać o swoich problemach , zadawać pytania to na wszystkie chętnie odpowie i zaradzi problemowi jaki występuje. Trzeba wziąć pod uwagę że to jest ośrodek zdrowia GÓRNICZY tzn; że samych górników jest chyba 2 Może 2,5 tyś do obsłużenia , a gdzie reszta pacjentów którzy zdeklarowali się w tej przychodni. Właśnie PRZYCHODNI - pokażcie mi taką w której pracują bardzo dobrzy specjaliści ? Tacy lekarze pracują w szpitalach , więc myślę że jak na przychodnię to Pani Doktor jest osobą która najlepiej wie jak pokierować pacjentów do innych specjalistów i jak rozpoznać objawy chorób z którymi przychodzimy do niej . Ja polecam Panią dr. zawsze mogłem na nią liczyć !!!

Straszna, bardzo nieprzyjemna baba. Z całą stanowczością nie polecam.

Straszna, bardzo nieprzyjemna baba. Z całą stanowczością nie polecam.

Lekarz bez powołania, na medycynę chyba poszła tylko dla kasy, zero wrażliwości i uprzejmości.

Straszna lekarka, zero empati i uprzejmości. Lekarz z przypadku, nie polecam zdecydowanie.

Lekarka mająca duże kwalifikację,jest bardzo dobrym fachowcem,umie dobrze rozpoznać chorobę.

ma dobre podejście do starszych osób, empatyczna i spokojna

ma dobre podejście do starszych osób, empatyczna i spokojna

Podpisuję się pod tym co napisał przedmówca. Okropny, nieuprzejmy wręcz wredny babsztyl. Strasznie wyniosła paniusia, a ludzi ma za śmieci!!! Bardzo źle traktuje pacjentów. Miałam niestety z nią kilka razy do czynienia, ale to przez przypadek. Po prostu rzygać się chce jak człowiek popadnie na nią! I kto ją mianował na kierownika przychodni, skoro nie ma w sobie żadnych kompetencji?

BOŻE DROGI ! OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA JEŻELI NIE CHCECIE BARDZIEJ ZACHOROWAĆ .

BOŻE DROGI ! OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA JEŻELI NIE CHCECIE BARDZIEJ ZACHOROWAĆ .