mgr Ewa Dobrzańska

Psycholog dziecięcy

2 krotnie byłom na terapii u pani oba razy zawiodły. Zamiast pomóc jedynie pogarszała sprawę, po "terapii" mój stan się znacznie pogorszył a przez brak współpracy i chociaż próby zrozumienia lub pomocy byłom zmuszone zakonczyć leczenie. Może i na dobrze wyszło bo więcej traum już od niej nie dostanę :)

2 krotnie byłom na terapii u pani oba razy zawiodły.
Zamiast pomóc jedynie pogarszała sprawę,

polecaam, kontakt super, otwartość, zaangażowanie, ogromna chęc pomocy itp. Najlepszy psycholog na jakiego trafiłam:))

Pani psycholog wyprowadziła córkę na prostą. Po ciężkiej depresji ani śladu. Córka twierdzi, że to nie lekarstwa jej pomogły tylko terapia. Dziś inaczej postrzega świat. Dziękuję.

Pomocna !! Dzieki niej zaczelismy zyc od nowa .kompetentna mila moje dziecko bardzo lubi swoją psycholog

Bardzo kompetentna i profesjonalna Pani psycholog. Fachowa i bardzo pomocna w problemach mojego dziecka.

Nic mi nie pomogła. Wręcz przeciwnie, wprowadziła w depresje.

Nic mi nie pomogła. Wręcz przeciwnie, wprowadziła w depresje.

Bardzo kompetentna i miła Pani psycholog

Bardzo kompetentna i miła Pani psycholog