lek. dent. Ewa Duszyńska

Fatalna wizyta, pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Na pierwszej wizycie poprosilam o przegląd i miałam watpiliwos co do jednego z zębów,wydawało mi się,że mam ubytek,lekarz zajrzała i powiedziała,że nic nie widzi,poprosiłam o zdjęcie...odparla po co Pani,ale zleciła. Na drugiej wizycie pyta po co przyszlam mówię, ze wydaje mi sie,ze cos się, dzieje z zębem i na sciagniecie kamienia. Spojdzala przez 2sek na zdjecie i mówi, ze nic nie widać... zajrzala do jamy ustnej przejechala palcem po zebach i mowi,ze tu nic nie widać. I pyta jak zęby nitka czyszczę i ze pewnie zle czyszcze i to dlatego czuje. Kamień ściągnęła mi tylko z dwoch jedynek....wiertlem ..... mam na zebach nierówności i bylo to bolesne,nawet szyjek niezabespieczyla fluorem... pierwszy raz spotakalam sie z tak nieprofesjonalna obsługa...fatalna. zeby sa teraz porysowane a na reszcie nadal czuje kamień
..az strach do niej chodzoc. To byla moja ostatnia wizyta u tej Pani. Serdecznie odradzam. Zamiast pomóc szkodzi....

Najlepsza Stomatolog w okolicy z ogromnym doświadczeniem. Potrafi pomóc w najgorszych sytuacjach i uratować zęba kiedy inni "specjaliści" spisują go na straty albo próbują naciągnąć na gigantyczne koszta. Wygodny fotel, dobry kontakt z Panią Ewą. Wszytko na 5 !

Nigdy więcej do tej dentystki! Serdecznie nie polecam! Miało być wybielanie zęba a mam teraz tonę kitu, który nawet nie został porządnie oszlifowany. Po prostu PARTACTWO !

NIE POLECAM, pani Duszyńska tylko zniszczyła mi zęby - BEZ PYTANIA wyrównała mi wszystkie jedynki i dwójki, teraz mam duży problem z piciem zimnych napojów, umówiła się zemną na kolejną wizytę w celu leczenia kolejnego zęba poszedłem do innej kliniki gdzie dowiedziałem się że ząb jest absolutnie zdrowy. KOSZMAR

Znakomita specjalistka, bardzo miła. Gabinet na najwyższym poziomie, a ceny za tak perfekcyjne usługi naprawde niskie. Szczerze Polecam i Dziekuję

Znakomita specjalistka, bardzo miła.
Szczerze Polecam i Dziekuję

bardzo fajna dentystka,chodziłam 15 lat z czarną jedynką teraz nie wstydzę się otworzyć buzi:) uprzejmna,i ma przystępne ceny

uprzejmna,i ma przystępne ceny