lekarz Ewa Dybiec

USG

Sugerujac sie wypowiedziami na forach internetowych skorzystalismy z wizyty u pani doktor w celu wykonania usg jamy brzusznej u naszej 2miesiecznej coreczki, mialo byc fachowo, sympatycznie i z wyjasnieniem a przynajmniej jakims komentarzem do badania.Badanie zostalo wykonane w ekspresowym tempie,wizyta ok 7min, przy czym rozbieranie dziecka trwalo 5 minut!probujac sie czegos dowiedziec zostalam szybko zbyta, byc moze pani doktor miala wowczas zly dzien...

Pani doktor nie zauważyła na USG przezciemiączkowym torbieli w splocie naczyniówkowym. Dziecko miało ją wcześniej, więc po dwóch miesiącach poszliśmy do p. doktor, żeby sprawdzić, co się z nią dzieje, czy nie rośnie itp. Pani doktor w tempie ekspresowym wykonała USG i z wielką pewnością stwierdziła, że torbiel się wchłonęła (miała ułatwione zadanie, gdyż wiedziała, w którym miejscu tej torbieli szukać). Byliśmy szczęśliwi słysząc, że wszystko jest ok. Niestety, po kolejnych dwóch miesiącach dziecko miało robione znowu USG, tym razem w szpitalu i wyszło, że torbiel nadal jest tam, gdzie była! Nie wiem, jakim cudem pani doktor jej wtedy nie widziała ;/

Pani doktor jest dobrym specjalistą, badanie które wykonuje jest bardzo szczegółowo opisane, doktor wszystko mi wytłumaczyła, nie miałam żadnych wątpliwości.

Badanie USG wykonane jak należy - nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Badanie USG wykonane jak należy - nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Doskonały specjalista, cudowny kontakt z dziecmi na prawdę godna polecenia pod każdym względem!

Mogę śmiało powiedzieć ,że z całą rodziną nie boimy się korzystać z różnego rodzaju usg u dr Dybiec. Wiem ,że ciężko zarobione przeze mnie jak i mojego męża pieniądze nie pójdą na marne. Nie zdarzyło się jeszcze aby lekarz postawił złą lub mało skuteczną diagnozę. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonywanych usg przez Panią doktor. Jest osobą bardzo sympatyczną, pogodną i bardzo dobrze wpływa na strach przed wizytą moich dzieci. Dr Dybiec jak na razie jest jedynym lekarzem do którego moje dzieciaczki nie boją się pójść.