lekarz Ewa Gawryś

Średnia ocen:5/5
Opinii4

Kamil

01.04.2015

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Dokładnie zbada i doradzi co należy zrobić lub czego nie należy robić/stosować. Z każdą dolegliwością można do niej iść i za każdym razem profesjonalnie odpowie i doradzi.

Pacjentka

20.05.2014

Bada i po ludzku tłumaczy wyniki badań. Po prostu -normalna ,nie traktuje pacjenta jak ciemnej masy i intruza, którego należy się szybko pozbyć,w odróżnieniu od więkoszości lekarzy w tej przychodni. Udziela informacji o lekach i stara się oszczędzić kieszeń pacjenta. Jestem zadowolona.

Anonim

22.01.2013

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Wysokiej klasy specjalistka rozpoznała u mnie zapalenie płuc po powikłaniach grypowych.

Anonim

12.11.2012

Ode mnie maksymalne oceny dla pani doktor. Kompetentna, odpowiedzialna, wyjaśnia szczegółowo wyniki badań, omawia sposób leczenia, odpowiada na pytania i wątpliwości pacjenta. Zawsze kulturalna i uprzejma. Dysponuje wiedzą z zakresu medycznych nowości. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii