lek. med. Ewa Gojanlek. med. Ewa Gojan - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Ewa Gojan

Absolwentka AM w Łodzi, specjalista II stopnia z położnictwa i ginekologii. Doświadczenie z zakresu leczenia nietrzymania moczu, praca w poradni chorób sutka przez 5 lat.

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- cytologia

Specjalistyczne konsultacje ginekologiczne oraz prowadzenie ciąży. Opieka nad kobietą w połogu (porady odnośnie ćwiczeń), opieka w okresie menopauzy. Porady antykoncepcyjne. Pobieranie cytologii i wymazów (również w kierunku HPV). Leczenie przewlekłych infekcji. Porady związane z leczeniem niepłodności. Elektrokoagulacja i krioterapia ciekłym azotem.

Nigdy w życiu nie zostałam potraktowana tak protekcjonalnie i okrutnie. Nie życzę nikomu, aby go to spotkało, czy w ciąży czy nie, czy u jakiegokolwiek lekarza. Przychodzimy do lekarza po pomoc, poradę. Nie oczekuję głaskania po głowie, a rzetelne przekazanie informacji. Aktualnie jestem w 6 miesiącu ciąży. Korzystam z Lux Med. Mój lekarz prowadzący jest na urlopie i co miesięczna wizyta kontrolna musiała zostać zrealizowana u innego lekarza. Wybrałam Panią Ewę Gojan, która przyjmowała dzisiaj na MR Myśliborska 95, u której kiedyś byłam na rutynowej wizycie ginekologicznej i było bardzo pozytywnie. Na wstępie Pani jak mnie zobaczyła oburzona powiedziała : - Pani w ciąży ? To po co Pani do mnie przyszła ? Powinna wybrać Pani wizytę ginekolog - prowadzenie ciąży, zamiast ginekolog. Ale już dobrze trudno przyjmę Panią. Zrozumiałam i powiedziałam, że rozumiem, po prostu nie wiedziałam, że to inny rodzaj należy wybrać, bo to tylko wizyta kontrolna żeby wpisać wyniki do karty ciąży, wystawić skierowania na dalsze badania oraz przedłużyć L4. Pani gdy usłyszała o L4. Dostałam wręcz reprymendę, że : A na co niby Pani jest chora ? Tu prowadzimy zdrowe ciąże. No co Pani jest ? Wytłumaczyłam, że mam duże problemy z kręgosłupem i chodzę do fizjoterapeuty ( ćwiczenia i specjalistyczne masaże). Pracowałam ile mogłam, ale niestety mam pracę siedzącą, a ból jest straszny. Pani Ewa stwierdziła, że niektórzy lekarze od tak sobie wystawiają zwolnienia i kiedy mój lekarz dokładnie przyjmuje w jakie dni. Nie znam grafiku mojego lekarza prowadzącego , umawiam się przez aplikację. Pani Ewa kręciła głową jakbym była jakąś uczennicą w gabinecie u dyrektora. Kiedy zobaczyła, że L4 mam do 01.07 stwierdziła, że chyba sobie żartuję, że tak wcześnie przyszłam przedłużyć zwolnienie, bo jest dopiero 27.06. Powiedziałam, że nie wiedziałam, że są widełki, że dlatego wybrałam się do lekarza, bo mój lekarz jest na urlopie i nie mam jak się z nim skontaktować. Pani Ewa odpowiedziała : - To przepisy z zusu, a nie lekarza więc powinna je Pani znać. Przeprosiłam Panią, że przyszłam na wizytę i straciła przeze mnie swój cenny czas. Cała rozmowa była oschła, arogancka, a wręcz momentami chamska (przepraszam za określenie). Pani Ewa była wyniosła. Zaczęłam płakać w końcu ze stresu. Powiedziałam, że to moja pierwsza ciąża i po to przychodzę do specjalisty, aby otrzymać informację. A Pani Ewa : - Płaczem nic sobie Pani nie załatwi. Coraz ostrzej się do mnie odzywała i widząc w jakim powoli jestem stanie, stawała się jeszcze ostrzejsza. Kazałam oddać moją kartę ciąży. Nie zostałam zbadana, nie zostały wpisane moje wyniki badań do karty ciąży. Nie otrzymałam skierowań. Wystarczyło przekazać mi w dwóch, trzech zdaniach, że powinnam przyjść dwa dni przed terminem końca l4. Nie potrzebuję wyjątkowego traktowania, a jedynie szacunku i odrobiny profesjonalizmu. Wyszłam z gabinetu roztrzęsiona, z bolącym brzuchem, ledwo łapiąc powietrze. Przyszła do mnie pielęgniarka i zostałam zaopiekowana przez ni

Polecam! Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani dr jest bardzo szczegółowa, przyszłam z jednym problemem, a Pani dr zleciła wszystkie możliwe badania, które powinno się systematycznie wykonywać.

Bardzo konkretna lekarka. Prezentuje holistyczne podejście do pacjenta. Znalazła u mnie "internistycznego" raka, a lekarze chorób wewnętrznych go nie widzieli.

Konkretna kobieta, kompetentna, dla mnie super :)

Konkretna kobieta, kompetentna, dla mnie super :)

15 lat współpracy, nawet po wyprowadzce, o czymś świadczy. Czuję się "zaopiekowana" po każdej wizycie. Rozumiana i nie nastraszona. A brak połajanek i umoralniania to atuty nie do przecenienia.

skrajna impertynencja+ odniosłam wrazenie, iz tzw 'pani dr' celowo przeprowadzila badanie w sposób bolesny i upokarzający= odradzam, strata czasu i nerwów. ten lekarz nie jest lekarzem z powołania.

Polecam! Kompetentna, szczera. Wykrywa to,czego inni nie widzą!

Polecam!
Kompetentna, szczera. Wykrywa to,czego inni nie widzą!

Byłam u Pani doktor w Piastowie. Uważam że bardzo rzeczowa, kompetentna , znająca swoją wartość jako lekarz. BAdanie nie bolało jakoś szczególnie. Bardzo symapatyczna osoba. Polecam

lekko się spóźnia, głośna ,gadatliwa ale konkretna. taka silna osobowość.ja jestem pod wrażeniem jej temperamentu. złe opinie może zebrać od użalajacych się nad sobą brzydkich spasionych kobiet.którym pewnie powie że pora sie odchudzać.dla mnie byla mila i o chlopakach! pogadała i o służbie zdrowia.ale przyznam ze jesli fluidy będą nie te to można odnieść wrażenie ze jest srednio miła.wyjasniła co trzeba, wybiła z głowy co trzeba, dała skierowania, zbadałaszybko sprawnie. tanie leki przepisała.ja jestem zadowolona

POLECAM!!!!!!!!!zawsze miła, kompetentna, DELIKATNA!-co ma znaczenie. POLECAM

POLECAM!!!!!!!!!zawsze miła, kompetentna, DELIKATNA!-co ma znaczenie. POLECAM