lekarz Ewa Gołębiewska

Urolog

2,5

Byłem w ostatnim tygodniu u Pani Doktor. Spodziewałem się miłego przyjęcia,wysłuchania mojego problemu i poszukania rozwiązań a wizyta dość że trwała max. 10 minut to Pani doktor była nieuprzejma ,brak empatii i szacunku do pacjenta z racji tego że poganiała temat bo następni ludzie ponoć czekali z tym,że nikogo nie było na poczekalni już za mną...spóźniłem się dwie minuty bo byłem u ortopedy ale tak się człowieka nie traktuje i trzeba mu trochę uwagi i czasu poświęcić jeśli ma problem,a nie być opryskliwym i iść tylko na ilość a nie na jakość. Strata czasu ,pieniędzy i nerwów,mega się rozczarowałem..nie polecam absolutnie!

Pani Doktor traktuje swoj zawod z pasja.Cechuje sie empatia do pacjenta. Dokladnie analizuje historie chorobowe i trafnie diagnozuje je.

Pani Doktor traktuje swoj zawod z pasja.Cechuje sie empatia do pacjenta.
Dokladnie analizuje historie chorobowe i trafnie diagnozuje je.

Pani doktor chce i potrafi pomóc. Życzliwa, .spokojna, uważna, wyczerpująco tłumaczy, odpowie na każde pytanie. Po prostu LEKARZ MARZEŃ.

Nie polecam, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Nieuprzejma, opryskliwa, nie słucha pacjenta i wszystko ma gdzieś. Lekarz niegodny zaufania i pieniędzy!

Jedna wielka pomyłka na dzień dobry spóźniona i szyderczo do pani w rejestracji cyt. no to ilu ich dzisiaj mamy .Maszynka do zarabiania pieniędzy idzie na ilość pacjentów a nie na jakość ich leczenia. Wizyta 5 min zalecenia w biegu ,do widzenia następny i po całej wizycie, szczuplejszy o 100 zeta. Nawet nie przeprowadziła wywiadu na temat mojej dolegliwości, nie dała mi się wypowiedzieć. Nie polecam pani doktor!!!

Nie polecam pani doktor!!!

JEST KONTKRETNA SKUPIA SIE NA DOKLADNYM WYWIADZIE PRZEPYTUJĄC, NASTĘPNIE DOKLADNIE MNIE PRZEBADAŁA BADAJĄC GLOŚNO KOMENTUJE A WŁASCIWIE TLUMACZY,OWSZEM JEST TROCHE CHŁODNA ALE TU SIE NIE PRZYCHODZI DO NIEJ NA RANTKE TYLKO NA ZDIAGNOZOWANIE SCHORZENIA I DECYZJE CO DO DALSZEGO LECZENIA.OCENA MOJA PO PIERWSZEJ WIZYCIE TO DOBRA LEKARKA. JEDNA UWAGA DLA PANI UROLOG PRZY PACJENCIE NIE POWINNA PANI ŻUĆ GUMY TO MAŁO ELEGANCKIE AN-KRAW.

polecam pania doktor pomimi iz moze malo sie usmiecha wiuedze ma ogromna ale malo sie usmiecha..za malo

skandaliczna pani. jak taki ktoś może pracować jako lekarz?!! unikajcie tej pani wszyscy. następnego dnia byłem u dra Dobrzańskiego i pomógł mi w bardzo kompetentny sposób. ta pani jest nieprzyjazna, niekompetentna, nie zainteresowana rzeczywistą pomocą. nigdy nie spotkałem tak ZŁEGO lekarza!

Opryskliwa,niekompetentna, bez kontaktu z pacjentem,skupiona na sobie, nie umie słuchać chorego. Nie polecam nikomu ,szkoda czasu i zdrowia. I to jest PANI ordynator , masakra

Niekompetentna i opriskliwa.Na pytania odpowiadea zniecierpliwiona, lub twierdzi , że nie jest to problemem na dziś.