dr n. med.Ewa Gołębiewska

Wdzięczni rodzice Marcinka

21.06.2013
18:27
  • 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni Pani Doktor za leczenie naszego synka w Szpitalu jednodniowym przy ul. Brzeskiej w Siedlcach. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc i skuteczne leczenie przez dobry zespół i w dobrym miejscu. Syn nie odczuł żadnego stresu związanego z wykonanym zabiegiem i jest już zdrowy. Życzymy Pani Doktor dalszych sukcesów i wielu zadowolonych pacjentów i raz jeszcze dziękujemy za pomoc.

24.02.2013
22:38
  • 3
  • 1

Przyszedłem do Pani doktor z kompletem badań jamy ustnej. Gardło było bardzo czerwone, nie mogłem połykać pokarmów i płynów od dłuższego czasu o czym poinformowałem. Stwierdziła, że wszystko jest ok., pozaglądała to i ówdzie, przy czym była bardzo niemiła i nie podchodziła z brakiem zrozumienia do pacjenta. Mój problem nadal pozostał, przy czym w kryptach migdałków zaczął mi się gromadzić osad (bardzo brzydko pachnący) - może gdyby w porę była reakcja ze strony lekarza teraz nie musiałbym mieć operacji migdałków. Zdecydowanie ODRADZAM!!!!

13.06.2012
09:49
  • 4

Kontakt z lekarzem miły, zabieg wykonany w sposób profesjonalny, zostałem uprzedzony o ewentualnych komplikacjach i zasadności zabiegu.

23.02.2012
13:28
  • 1

W zeszłym roku miałam operowaną przegrodę nosową w szpitalu mswia wszystko poszło super opieka extra lekarz prowadzący bez zastrzeżeń , niestety na kilka dni po wyjściu do domu okazało się że dzieje się coś złego nie czekając pojechałam natychmiast do szpitala i na moje nieszczęście natrafiłam na panią doktor Gołębiewską badanie trwał 10 sekund , pani doktor stwierdziła że nic mi nie jest i do domu.Cała obolała i zapłakana pojechałam do domu . Następnego dnia poszłam do swojej laryngolog , która jak zobaczyła co się dzieje w moim nosie i że mam już zapalenie okostnej pooperacyjne, to się za głowę złapała , przez 3 miesiące dochodziłam do siebie. Także bardzo dziękuje pani doktor Gołębiewskiej i współczuję jej pacjentom.

22.01.2012
21:14
  • 5

Bardzo, bardzo polecam Panią doktor Ewę Gołębiewską. Jest świetnym fachowcem w swej dziedzinie. Miałam usuwany guz ślinianki i właśnie Pani Doktor przeprowadzała zabieg. Szczegółowo mi wszystko wyjaśniła co i jak będzie robione, jak wygląda operacja , co po itd. Może nie jest za bardzo wylewna w słowach ale oddana pacjentowi. Dodam, że byłam w szptalu z NFZ i polecam oddział Otolaryngologii MSWiA przy Wołoskiej i cały jego personel; Karolina

display statlastseen stat