dr n. med. Ewa Gross

Polecam Panią ginekolog. Zawsze miła, wszystko pojasni, wytłumaczy. Szczególnie polecam osobom które długo nie były na badaniach. Wszystko zrobi na miejscu i poda wynik.polecam

Udzielając informacji na temat zdrowia osobom postronnym łamie tajemnicę lekarską! Nie mając zbyt wielkiej wiedzy, wprowadza pacjentki w błąd. Tylko swoją uprzejmością zyskuje pacjentów, jednak to za mało, by leczyć ludzi :( Zdecydowanie nie polecam!

Ciesze,ze jest taka Pani dr....pozdrawiam Pania serdecznie:)

Ciesze,ze jest taka Pani dr....pozdrawiam Pania serdecznie:)

Mądra ,życzliwa ,wspaniała pani doktor polecam ją wszystkim pacjentkom :)

Mądra ,życzliwa ,wspaniała pani doktor polecam ją wszystkim pacjentkom :)

baaardzo miła,ale jako specjalista to taka sobie

baaardzo miła,ale jako specjalista to taka sobie

Niestety ale słyszałam wiele złych opini na temat pani doktor. Nie poleciłam bym jej..

Szczerze poecma pnią doktor, bardzo miła , uprzejma, delikatna.Wysłuchała dokladnie co jest nie w porządku, szczegołowo wytłumaczyła przyczyny choroby, oraz możliwości leczenia. polecam ;)

jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor :) polecam :)

jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor :) polecam :)

Potwierdzam miła, sympatyczna ale coś konkretniej i rzeczowo na temat choroby, metod leczenia od pani dr nie wyciągnie się. rejstracja na godziny konkretne a potem czeka się 2 godziny pod gabinetem bo przyszedł przedstawiciel medyczny z reklamóweczką albo jakieś inne opóźnienie!

Jestem zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Jest to miła i uprzejma osoba, ze spokojnym podejściem do pacjenta.