lekarz Ewa Grzegrzółka

W tej witrynie mój komentarz pojawił się jako pierwszy jako odpowiedź na miłe wrażenie po wizycie u Pani doktor.Po dwóch latach systematycznego (co ok.3 miesiące) odwiedzania Pani doktor odnoszę wrażenie,że wchodząc do gabinetu bardzo przeszkadzam Pani doktor w pracy. Moje zdrowie jest sprawą drugorzędną najważniejsze jest poświadczenie ubezpieczenia.Chwilami odnoszę wrażenie, że nie przyszedłem do lekarza u którego wiele lat się leczę, ale na pocztę nadać paczkę (przepraszam Panią z poczty ostatnio była dla mnie miła)Myślę, że posada żecznika prasowego NFZ-u to byłaby idealna "fuchą" dla Pani Doktor Ewy. Nie widzi się tam człowieka,za to widać doskonale wszelkie druki tabelki i arkusze Exela.Ps. są leki, które Pani Doktor mogła wypisać z refundacją, ale widać nie zasłużyłem. Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów na polu medycyny.

To PIERWSZY LEKARZ, który zamiast słówek "ble-ble" rozpoczął od kompleksowych badań! Biorąc pod uwagę dotychczasowe zbywanie mnie "byle czym" jestem zachwycony rzeczowością i kompetencjami p. Doktor :). Nareszcie czuję, że Ktoś chce mi pomóc "naprawdę" :)i być może uda się usunąć wieloletnie zaniedbania czego i sobie i P. Doktor gorąco życzę :)

bardzo kompetentna, wzbuda zaufanie pacjentów, diagnozuje chorobę wnikliwie i bierze pod uwagę liczne czynniki również środowiskowe i zawodowe

*konkretna * uprzejma, od momentu uzyskania drugiego nazwiska :) *skierowania na badania okresowe otrzymałam bez proszenia na kolanach i kupowania perfum :) (to ważne bo pare wyników wyszło mi poza normami). - Jedyne co nie bardzo mi odpowiada to przepisywanie antybiotyków- często ich nie wykupuje i leczę się domowymi sprawdzonymi metodami. polecam osoba które nie lubią przeciągających się wizyt i gadania o bzdurach. Sprawnie szybko i miło ps.często swoich pacjentów przyjmuje, gdy brakuje numerków lub umawia się na następny dzień, gdy nie jest to choroba wymagająca pilnej interwencji. Wcześniej rozmawia ...

*konkretna
(to ważne bo pare wyników wyszło mi poza normami).

ps.często swoich pacjentów przyjmuje, gdy brakuje numerków lub umawia się na następny dzień, gdy nie jest to choroba wymagająca pilnej interwencji. Wcześniej rozmawia z pacjentem.

Lubię wizyty u pani Doktor, jest rzeczowa i kompetentna, a pozorna oschłość dodaje Jej tylko uroku.