Polecam z czystym sumieniem Pani Stomatolog. Trafiłam do lekarza przez przypadek, bardzo mi pomogła, znalazła szybko diagnozę. Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Ewy Gut i polecam, jako pacjentka nie czułam bólu , dyskomfortu, pokazano mi na zdjęciu szczegóły, konkretna i miła, bez nacisków na wizyty czy leczenie. Jeśli jest ktoś zdesperowany jak ja że trzeba szybko to tak, lecz jeśli ktoś woli tryb wolniejszy to również ,szczerze polecam

wspaniały lekarz stomatolog od kilku lat odwiedzam gabinet i jestem w 100% zadowolony z lekarza jak i z personelu pomocniczego...wspaniała opieka i w sytuacjach nagłych Pani doktor zawsze przyjmie.szczerze polecam...

Raczej polecam choc nie podoba mi sie umawianie na ta sama godzine kilku pacjentow. Zawsze jest obsuwa dzieki temu

Zgadzam się z poprzedniczką. Pani doktor jest miła jak się płaci i o nic nie pyta. Ma taśmowe podejście do pacjenta. W chwili komplikacji jest opryskliwa. Zniszczyła mi zęba. Podpiłowała zdrowego, żeby jej robota pasowała. Stanowczo nie polecam.

Porażka, pani doktor jest bardzo miła dopóki się płaci i nic nie narzeka.Jesli tylko coś nie tak staje się niegrzeczna, opryskiwa i nie dopuszcza do głosu.Nie uznaje żadnych reklamacji wpierając, że wina leży po stronie pacjenta.

Wizyta u tej pani to totalna porażka!Zniszczyła mi zdrowego zęba (jedynkę),"lecząc" go kanałowo ,wmawiając mi że jest to konieczne pomimo że nic mi się z nim nie działo,(pomijam fakt że nie poinformowała mnie na początku jaki jest całkowity tego koszt 400 zł,oraz jak bardzo jest to poważna ingerencja zęba).Ząb mnie teraz boli cały czas nawet przy dotknięciu językiem,ja dziękuję za takie "leczenie",nie wiem skąd takie dobre opinie ,chyba sobie sama je wystawiła.

Super babka bardzo miła uprzejma i kompetentna takie wizyty u tej pani to przyjemność a nie męka jak u niektórych pseudo dentystów polecam

Byłem wczoraj po raz pierwszy i od razu mogę powiedzieć,że będe leczył się u pani Ewy.Nadlewałem jedyneczkę i jestem bardzo zadowolony.Pani Doktor uprzejma i zdecydowanie fachowiec w swojej specjalizacji.Polecam.

Pani Doktor jest bardzo życzliwa. Podejmuje się nawet najtrudniejszego leczenia. Jest bardzo dobrym specjalistą. Ja dojeżdżam do tego gabinetu 70km. Kiedyś Pani Doktor uratowała mi zęby zakładając korony. Gdyby nie ten zabieg pewnie dziś nosiłabym protezę. Od tamtej pory wracam do Pani Doktor za każdym razem gdy coś się dzieje z moimi zębami. Bez wahania polecam ten gabinet.