dr Ewa Gwiaździńska

3,3
3,7

niezadowolony

21.06.2014

Pani dr pomyliła się o 2 lata, i tak z założonych 2 lat "leczenia" zrobiły się 4. Stanowczo odradzam. Z roku na rok wizyty drożały. Kupa kasy, stresu i wstydu.

Jagoda

06.04.2014

pani Ewa Gwiaździńska wyprostowała mi zrotowane jedynki na górze i na dole, dzięki aparatowi znikneło stłoczenie i mam naprawde piekny usmiech

Monika

16.03.2014

Właśnie zakończyłam leczenie (prostowanie) górnego łuku. Mogę powiedziec, że efekt jest lepszy niż zamierzałam i sądziłam. Na każdym etapie leczenia Pani doktor tłumaczyła, co będzie robić, obyło się bez wyrywania i za każdym razem byłam pytana o zdanie, czy chcę "taki albo inny" efekt. Polecam!

Anonim

24.09.2013

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

gosc 9807664 adi.wozniak83

28.02.2013

Odradzam!Pani doktor nie jest kompetentna ,prócz miłej osoby i umiejętności zamydlania oczu ! Wielu pacjentów skarży sie na tą pania doktor ,gdybym wczesniej do nich dotarła na pewno bym w życiu do niej nie poszła.Leczyłam sie u niej w Aw.Dent w Warszawie prawie 4 lata a poprawy brak!i nie jestem jedynym takim przypadkiem,wiekszośc pacjentów tej pani ma takie zdanie

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38