dr

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
6 opinii

Pani dr pomyliła się o 2 lata, i tak z założonych 2 lat "leczenia" zrobiły się 4. Stanowczo odradzam. Z roku na rok wizyty drożały. Kupa kasy, stresu i wstydu.

pani Ewa Gwiaździńska wyprostowała mi zrotowane jedynki na górze i na dole, dzięki aparatowi znikneło stłoczenie i mam naprawde piekny usmiech

Właśnie zakończyłam leczenie (prostowanie) górnego łuku. Mogę powiedziec, że efekt jest lepszy niż zamierzałam i sądziłam. Na każdym etapie leczenia Pani doktor tłumaczyła, co będzie robić, obyło się bez wyrywania i za każdym razem byłam pytana o zdanie, czy chcę "taki albo inny" efekt. Polecam!

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

Odradzam!Pani doktor nie jest kompetentna ,prócz miłej osoby i umiejętności zamydlania oczu ! Wielu pacjentów skarży sie na tą pania doktor ,gdybym wczesniej do nich dotarła na pewno bym w życiu do niej nie poszła.Leczyłam sie u niej w Aw.Dent w Warszawie prawie 4 lata a poprawy brak!i nie jestem jedynym takim przypadkiem,wiekszośc pacjentów tej pani ma takie zdanie

Kilka lat temu wyprostowała mi wspaniale zęby, dodam że miałam duży problem z przemieszczonymi zębami. Profesjonalna i doświadczona ortodontka, a do tego sympatyczna. Polecam serdecznie!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny