dr Ewa Gwiaździńska

2,9

ODRADZAM stanowczo Ewę Gwiaździńską. Nie ma specjalizacji w ortodoncji. Można to sprawdzić na stronie internetowej Naczelnej Izby Lekarskiej. Leczyła mnie ortodontycznie ok 20 lat temu. Pracowała wówczas w Mazowieckim Centrum Stomatologii (ul.Nowy Zjazd W-wa). Żałuję, że akurat na nią natrafiłam, bo już na drugą wizytę umówiła mnie do prywatnego gabinetu A.W.DENT (ul. Ząbkowska). Przez to byłam pozbawiona konsultacji chirurga szczękowego i kompleksowej opieki. Nie poznała się, że mam wadę szkieletową 2st, asymetrię i niedorozwój żuchwy i bez leczenia skojarzonego ortognatyczno-ortodontycznego założenie aparatu nie naprawi zgryzu, ale da efekt maskowany. Straciłam ...

Leczyła mnie ortodontycznie ok 20 lat temu. Pracowała wówczas w Mazowieckim Centrum Stomatologii (ul.Nowy Zjazd W-wa). Żałuję, że akurat na nią natrafiłam, bo już na drugą wizytę umówiła mnie do prywatnego gabinetu A.W.DENT (ul. Ząbkowska). Przez to byłam pozbawiona konsultacji chirurga szczękowego i kompleksowej opieki. Nie poznała się, że mam wadę szkieletową 2st, asymetrię i niedorozwój żuchwy i bez leczenia skojarzonego ortognatyczno-ortodontycznego założenie aparatu nie naprawi zgryzu, ale da efekt maskowany. Straciłam tylko mnóstwo kasy, czasu, nabawiłam się problemów ze stawami żuchwowo skroniowymi, przerostem żwaczy i skośnym ścieraniem zębów. Dopiero kiedy z bólem ssż rok temu trafiłam na dyżur kliniki chirurgii szczękowo-twarzowej( Lindleya) dowiedziałam się, że ponoszę konsekwencje złego leczenia ortodontycznego. Oprócz artroskopii stawów, czeka mnie ponowne leczenie ortodontyczne (prywatnie) i operacja ortognatyczna (nfz), nie mówiąc o ponownym przygotowawczym leczeniu zachowawczym i kanałowym oraz anatomicznej odbudowie zębów (prywatnie).
Załamana jestem, bo to są ogromne koszta, znów dyskomfort, mnóstwo wyrzeczeń. A wystarczyłoby wtedy trafić do prawdziwego specjalisty ortodonty i zrobiony miałabym porządek w wieku 20 lat, a nie 40.
Człowiek uczy się na błędach, bo ufał lekarzom i nie miał wiedzy, którą teraz posiada.
Całe życie zarabiałam tylko na leczenie zębów i nic się nie zmienia póki co. Ani wakacji, ani zakupów, ani podróży...bo zawsze chciałam mieć prawidłowy zgryz i wyleczone zęby...marzenie ściętej głowy!

NIE POLECAM!!! Kilka wizyt u tej Pani doktor całkowicie zniechęciło mnie do korzystania z jej usług, a przede wszystkim dzięki niej straciłam całkowicie zaufanie do przychodni Lux Med. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Trafiłam do pani doktor, gdyż moja lekarz prowadząca leczenie, odeszła z pracy i zaproponowano mi opiekę Pani doktor (może wynikało to z małej ilości pacjentów, co obecnie mnie nie dziwi). Nie wiem dlaczego, ponieważ wszystkie usługi były płatne, pani doktor za każdym razem pokazywała mi swoją niechęć, była nieprofesjonalna, przyjmowała mnie zawsze z opóźnieniem, mimo tego że byłam umówiona na konkretną godzinę. Raz prawie doprowadziła do sytuacji, że mogłam zniszczyć zgryz, gdyż źle podkleiła mi druty retencyjne. Oprócz krytykowania innych lekarzy, sama nie wykazała się podejściem i profesjonalizmem. NIE POLECAM.

Pani Doktor jest bardzo dokładna i swietnie komunikuje się z pacjentem. Trzeba pamiętać, że leczenie wymaga regularnych wizyt. W moim przypadku po 1,5 roku efekt świetny. Polecam!

Pani doktor wyprostowała zęby moje i córki. Leczenie córki poszło błyskawicznie (miało być 2,5 roku, tymczasem wystarczyły niespełna 2lata) W przypadku moich zębów już na pierwszej konsultacji usłyszałam, że nie będzie efektu "wow"... jednak efekt końcowy(po 26m-cach leczenia) i tak przerósł moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam! Miło i profesjonalnie!

Plus dla Pani doktor za różowy fartuszek, bardzo ładny. Minus za podejście do klienta, w tym nieuzasadnione niczym opóźnienie i ogólny desinteressement. Pani Doktor w widoczny sposób nie podoba się praca w Luxmedzie i nie ma zamiaru się w niej przemęczać. Nie wrócę, nie polecam.

Pani dr pomyliła się o 2 lata, i tak z założonych 2 lat "leczenia" zrobiły się 4. Stanowczo odradzam. Z roku na rok wizyty drożały. Kupa kasy, stresu i wstydu.

pani Ewa Gwiaździńska wyprostowała mi zrotowane jedynki na górze i na dole, dzięki aparatowi znikneło stłoczenie i mam naprawde piekny usmiech

Właśnie zakończyłam leczenie (prostowanie) górnego łuku. Mogę powiedziec, że efekt jest lepszy niż zamierzałam i sądziłam. Na każdym etapie leczenia Pani doktor tłumaczyła, co będzie robić, obyło się bez wyrywania i za każdym razem byłam pytana o zdanie, czy chcę "taki albo inny" efekt. Polecam!

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. W 100% zgadzam sie z przedmowczynia.

Odradzam!Pani doktor nie jest kompetentna ,prócz miłej osoby i umiejętności zamydlania oczu ! Wielu pacjentów skarży sie na tą pania doktor ,gdybym wczesniej do nich dotarła na pewno bym w życiu do niej nie poszła.Leczyłam sie u niej w Aw.Dent w Warszawie prawie 4 lata a poprawy brak!i nie jestem jedynym takim przypadkiem,wiekszośc pacjentów tej pani ma takie zdanie