2,5
2,4
2,2
2,1
2,4

Beznadziejna lekarka,zero podejścia do pacjenta.Opryskliwa,nieskuteczna.Zależy jej tylko na pieniądzach.Leczy dziecko już pół roku i zero efektów.Szkoda słów,nie Polecam !!!

Doktor niesympatyczna, rozumiem że była zmęczona, ale tak się po prostu nie traktuje klienta. 140zł za 10 minut poświęconego czasu... nie polecam. Na pewno więcej nie odwiedzę Irena Eris.

Ta Pani wypala wysypkę, która jest objawem półpaśca. Do dzisiaj te zmiany mnie bolą bo półpaśca się nie wypala tylko leczy!!!!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!

Bardzo złe doświadczenia zwiazane z panią doktor i wątpliwości co do kompetencji. Zdecydowanie nie polecam!

lekarka bardzo kompetentna szybko i trafnie stawia diagnozę .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Nie polecam. Pani nie potrafi dobrać odpowiednich leków do postury pacjenta (w tym przypadku Tetralysalu) i czasu w którym nalezy je brac, szczególnie w leczeniu trądziku. Dostałam takie zalecenia od Pani Hadas, ze dzieki jej niekompetencji wylądowałam... W SZPITALU!

W SZPITALU!

W SZPITALU!

Mam bardzo zle doswiadczenie z ta Pania , nie polecam , do dzis mam blizny i oszpecone nogi, nie polecam !!!!

Polecam Panią Dr, zwłaszcza, jeśli chodzi o leczenie trądziku! Może czasem wydawać się nieuprzejma, ale taki ma sposób bycia, a jej poczucie humoru powala czasem;) Jest świetnym lekarzem i wie co robi.

zdecydowanie odradzam!!! Byłam u niej na wizycie w Erisie. Drogo, ale myślałam, że nie ma co oszczędzać jak chodzi o twarz. Namówiła mnie na botoks na całe czoło, chociaż chciałam tylko zmarszczkę między brwiami. Po kilku dniach od wizyty opadła mi mocno prawa brew. Wyglądałam strasznie, jakbym miała jakieś porażenie. Zgłosiłam się z reklamacją, p.Hadas ze zdziwieniem stwierdziła, że to nie po jej zabiegu. Była bardzo nieprzyjemna i chciała jak najszybciej pozbyć się mnie. Jeszcze musiałam normalnie zapłacić za tgą wizytę. KOSZMAR!!! Iza