lekarz Ewa Henclewska

Dermatolog

1,3

Brak empatii i kultury osobistej. Pacjenta traktuje przedmiotowo. Bardzo niemiła i więcej razy do tej pani nie pójdę. Odradzam wszystkim.

Specyficzna osoba, powiedziałabym mało przyjemna. Traktowanie pacjenta pretensjonalne, ma się poczucie straty czasu.

Nie polecam. Jeszcze nigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. Przedmiotowe podejscie, nie miła, brak empatii, brak u tej Pani chèci pomocy. Nigdy juz do Niej nie pójde i odradzam innym. Ta Pani ma zawsze wolne terminy a to o czyms swiadczy.

od razu zapisała mocny antybiotyk pomogło, ale po zakończeniu kuracji i przed pierwszą miesiączką znowu "bomba" na twarzy ,a lekarz stwierdziła, że antybiotyku dać już nie może a hormonów nie chcę brać bo brałam diane 35 przez 12 lat. Doktor rozłożyła ręce i stwierdziła "co ja pani poradzę" .Żadnego skierowania na dodatkowe badania i znowu została z problemem. Miałam wrażenie, że ma do mnie pretensję, że nie chcę brać hormonów, ale ile lat można się faszerować