lekarz Ewa Hryniewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przez ponad 20 lat byłam pacjentką. Kiedy wrocilam po 5 latach z zagranicy okazało sie, ze zostałam usunięta z listy pacjentów. Ok, to nie problem. Chciałam zapisać moje dziecko (5 miesięczne) do jej pacjentów to usłyszałam "ja nie mam miejsca na takie dzieci, idź sobie prywatnie do lekarza"...... Lekarka, która jeszcze 20 lub wiecej lat temu prosiła na ogrodach ludzi na ulicy o podpisy, zeby byli jej pacjentami, nagle małe dziecko ma w dup**. Gratuluje inteligencji i wyrachowania.

Jest nie tylko dobrym pediatra ale tez lekarzem dla osob starszych.Mila kompetentna.Nigdy sie nie zawiodlem polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm, mój synek ją uwielbia, jest to jeden z tych lekarzy który w ostateczności przepisuje antybiotyk

pani doktor nie potrafi rozpoznać wielu chorób. na wszystko podaje antybiotyk, nie robi badan dodatkowych, leczy w ciemno.

Jest naprawde świetnym lekarzem. Jako dzieko leczylam się u pani Hryniewicz a teraz zapisałam do niej swojego syna. Mimo że nie jest naszym lekarzem rodzinnym.