lekarz Ewa Jagniątkowska

1,9
2,6
2,9
2,2

Zdecydowanie odradzam! Nic nie mówi usg nie robi, a ja czułam się tak jak bym kazała jej sie badać. Pani doktor odpowiada z łaską na jakiekolwiek pytanie. Zakładając mi wkładke kazała mi podpisywać oświadczenie że wykonuje to na własne żądanie. Pewnie jak by pójść do niej była by milusia. Ja mam po niej uraz, więcej moja stopa u niej nie postanie!

nie polecam, gdyby ocena byla 0 to bym dał zona wyszla z płaczem, zwolnienie od poczatku ciazy ze wzgledu na prace fizyczna a ona mowi ze nie da zwolnienia bo jest ok i zona powinna pracowac (22 tydzien ciazy), na pytanie o wyniki badan padła odpowiedz dobrze i nie pozwoliła wziac badan do endokrynologa bo niech endokrynolog sobie zleci w swoim szpitalu

nie polecam, gdyby ocena byla 0 to bym dał
zona wyszla z płaczem,

Wyszłam z gabinetu tej ''pani doktor'' z płaczem, taki człowiek nie powinien mieć śmiałości nazywać się lekarzem.To nie była moja pierwsza wizyta w gabinecie ginekologiczny i wiem jak można traktowa pacjenta co więcej młodą kobietę która nie współżyła i dany temat jest dla niej krępujący i delikatny. Żadnego poinformowania jakie badanie mnie czeka , co w tym momencie się stanie.Brak delikatności i zrozumienia. Wiele pretensji i zdziwienie ze strony ''pani doktor'' że pewnie sprawy trudno mi jeszcze zrozumieć.Żadnego wytłumaczenia co zostało mi przepisane i jak to stosować. Nie polecam i radze omijać ten ''gabinet'' szerokim łukiem. szczególnie młodym dziewczynom.Trauma mojego życia

Nie polecam,naburmuszona, wygląda jakby za kare tam siedziala. Ona i jej tytuł naukowy to jakieś nieporozumienie. Jeżeli na wynikach badań jest wyraźnie napisane ze sa liczne pęcherzyki na obu jajnikach a ona mówi mi w twarz ze nic nie widzi na tych wynikach... i że nie wie co mi jest - to kto ma wiedzieć

Pani doktor ktora nawet nie omawia wynikow cytologii tylko informuje czy wyszla dobrze czy zle, wypisuje recepte i dowidzenia. Reasumujac ma w dalekim powazaniu pacjenta i to czy np. dobrze toleruje antykoncepcje, leki itp. Strasznie malomowna kobieta, nie wiem moze prywatnie lepiej jej sie gada. Nie polecam

Nie polecam! Niemila kobieta, poswieca za malo czasu pacjentowi. Musialam sie upominac na rutynowej wizycie o badanie piersi, a ona dwa razy dotknela jednej piersi i powiedziala, ze tak sobie trzeba sie samemu badac! Bezczelne...

Bardzo nie miła kobieta nie używając dosadniejszych słów. Potraktowała mnie jak przedmiot Z ironia podeszła do choroby i przepisanego leku Nie polecam nigdy nikomu Nie powinna leczyć nikogo.

Nie polecam. Moje problemy zostały zbagatelizowane. Lekarz w ogóle nierozmowny. Część wizyty odbywała się przy otwartych drzwiach!!! Jeżeli ktoś chce się tylko zbadać, to można się wybrać, a jak ma się problem, to odradzam.

Nie narzekam. Szukalam lekarza kompetentnego i znalazlam. Godna polecenia!!

Nie narzekam. Szukalam lekarza kompetentnego i znalazlam. Godna polecenia!!

Jestem zadowolona konkretna babeczka, ie spoufala się z pacjentem, bo jak ktoś wyżej zauważył to lekarz nie przyjaciel. Leczyłam się u niej raz tylko mi się wizyta nie spodobała za krótko nic się nie dowiedziałam a kasę wzięła, ale może miała gorszy dzień...mimo wszsytko jestem zadowolona z niej i zamierzam tam wrócić