lekarz Ewa Janiak

Gastroenterolog

Zabieg gastro i kolonoskopii wykonany bardzo delikatnie z cudownym podejściem do pacjenta. Gorąco polecam. Następne badanie tylko u Niej.

Polecam. Miałam zabieg kolonoskopii, fachowo i precyzyjne. Świetna organizacja zabiegu, cudowna opieka.

Bałam się badania ale Pani doktor sprawila , że po wejściu do gabinetu stres minąl, Wspanialy lekarz i człowiek. Gorąco polecam.

PRZEMIŁA, SERDECZNA PANI DOKTOR. NIEZWYKLE KOMPETENTNA, CIERPLIWA...WSPANIAŁA LEKARKA GODNA POLECENIA..

Pani dr Ewa Janiak to wspaniały specjalista i człowiek. Nie mam słów uznania :-). Gdyby wszyscy lekarze w taki sposób podchodzili do pacjentów i tak, jak pani doktor prowadzili leczenie, to Świat byłby piękniejszy a ludzie dużo zdrowsi. Pani doktor zawsze pamięta, że lecząc ciało nie można zapominać o duszy. Pięknie dziękuję za wszystko - wdzięczna pacjentka Anna Kozińska

Ta pani nie jest gasteroenterologiem i nigdy nawet nie pracowała na oddziale gastroenterologii. Robi kolonoskopie i gastroskopie i to wszystko ale nie jest gastreenterologiem tylko specjalistą chorób płuc.

Wspaniały lekarz.Podczas wykonywania gastroskopii cierpliwie tłumaczy chorobę,jest cały czas w kontakcie z pacjentem.Pani doktor jest niezwykle uprzejma. Jest kompetentna i jest jedynym lekarzem w Łodzi u którego mogę bez strachu poddać się badaniu.Miałam wykonane przez Panią doktor już dwie gastroskopie.Polecam.

wczoraj miałam kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym.wszystko w porządku .Pani doktor miła i kompetentna.polecam

FATALNE WSPOMNIENIA AROGANCJA PYCHA CHORY LEKARZ PRZESTRZEGAM MA STRASZNE HUMORY MOŻE MENOPAŁZA OSTATNIO BYŁAM Z PSEM U WETERYNARZ MOGŁA BY SIĘ UCZYĆ TROSKLIWOŚCI I MIŁEGO PODEJŚCIA ,A PRZ JEJ ZŁOŚLIWOŚCI TO NAJLEPIEJ NIECH PRACUJE U SKRZYDLESKIEJ PACJENT NA PEWNO SIĘ NIE POSKARŻY

Bardzo uprzejma Pani Doktor. Przeprowadzała u mnie kolonoskopię, której niesamowicie się bałam. Wszystko wytłumaczyła, że będę uśpiona. Odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam Panią Doktor