lek. dent. Ewa Janiszewska-Wylub

Bardzo się cieszę ze trafiłam właśnie do pani Ewy :) Widać że to dentysta z powołania. Nie dość że dobrze robi zęby to jeszcze nie ma gdzieś tego, że pacjenta boli. Ma po prostu serce dla pacjenta, można jej zaufać!

Moim zdaniem to najlepsza stomatolog w Tarnowie. Pełen profesjonalizm, ogromna empatia i ludzkie podejście do pacjenta. Zęby świetnie zrobione, ale co najważniejsze i czego zawsze mi brakowało u innych lekarzy - tutaj dostałam wielką wyrozumiałość, empatię i wsparcie psychiczne! Jak mówiłam że boli to praca była przerywana natychmiast (nie było "już zaraz, wytrzymaj jeszcze", tylko natychmiastowo). Byłam też informowana o tym, co się będzie działo, o tym jakie będzie natężeniu bólu - takie partnerskie podejście. Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy po traumach u innych lekarzy boją się chodzić do dentysty.