lekarz Ewa Klein

Pani Doktor E.Klein jest wspaniałym ,pełnym profesjonalizmu lekarzem.Potrafi słuchać pacjenta,dokładnie zbadać i jest bardzo miła.Leki które mi przepisała bardzo pomagają.Z całego serca polecam Panią Doktor

Pani Ewa ma bardzo słabe kompetencje, już pomijając brak jakiejkolwiek elokwencji i zachowania, które by było akceptowalne, odnosi się wrażenie, że została lekarzem bo jej tak rodzice kazali. Wchodząc do gabinetu, oczywiście spóźniona, z wielką laską przeprowadza badanie. Jest osobą bardzo niezdecydowaną, jakby nie potrafiła samodzielnie postawić diagnozy, na co już wiele osób tutaj narzekało, musi się poradzić wszystkich wokół, aby na końcu postawić najbardziej absurdalną diagnozę jaka istnieje, tylko po to aby udowodnić, że dba o pacjenta, tak niesamowicie główkuje nad jego problemem gdzie w rzeczywistości wychodzi to groteskowo. Czasy świetności, gdzie słabe diagnozy można było czymś jeszcze zatuszować minęły, a pozostaje jedynie marny niesmak, że trzeba stracić czas by udać się do innego lekarza. Diagnoza źle postawiona, to jest główny mój zarzut, brak jakiegokolwiek wyczucia i popatrzenia na przeszłe badania jednostki, które w 10 minut by wszystko wyjaśniły, a zamiast tego zabawa w uzdrowiciela. Niestety nie każdy jest kompetentny, nie polecam tracić czasu na wizytę, ponieważ nic ciekawego się nie da dowiedzieć, a jedynie zirytować stratą czasu i słuchaniem o magii którą pani doktor na bieżąco wymyśla aby udowodnić innym, że jest kompetentna.

Pani Ewa lubi usuwać opinie, tak czy inaczej nie polecam wizyty, bardzo zła atmosfera, pani dr widać że nie umie rozmawiać z drugim człowiekiem, jest sfrustrowana i nie umie sama zadecydować o decyzji.

Trafiłam do tej pani doktor z polecenia, więc nastawiona byłam bardzo pozytywnie. Niestety, porażka.Badanie niby dokładne, ale pani doktor nie umie tłumaczyć dolegliwości 9albo nie chce), a co ważniejsze - nie potrafi ich leczyć. Zmieniłam specjaliste i jest ok. Mam wrażenie, że ta pani nie lubi swojej pracy i tu jest problem, taka nieobecna, jakby była zmęczona, nieskupiona.Nie polecam, nie wzbudziła mojego zaufania, wręcz przeciwnie.

Doskonała, kompetentna okulistka. Polecam!

Doskonała, kompetentna okulistka. Polecam!

Pani doktor nie potrafiła wyleczyć moich dolegliwości, podała złą diagnozę. Byłam u niej jakiś czas temu i dopiero wizyta u innego specjalisty od razu przyniosła efekt. Poleciła nietrafione leki, uważam, że jest niekompetentna.

Bardzo kompetentny specjalista. W sposób fachowy - ale przystępny przedstawił problem - oraz drogę jego rozwiązania. Po zastosowaniu się do zaproponowanego sposobu leczenia bardzo szybko pojawiła się poprawa.

Pani doktor jest bardzo niesympatyczną i wyniosłą osobą, skupiona na sobie. Pacjenta traktuje przedmiotowo.Nie jest profesjonalna, nie tłumaczy dobrze zaleceń, nie wzbudza zaufania.Robi wrażenie mało zainteresowanej własną pracą i w szczególności pacjentem. Uważam, że jest niekompetentna, ponieważ nie potrafiła zdiagnozować u mnie schorzenia, na które leczę sie od lat. Zdecydowanie odradzam wizytę.

Wielu z Państwa ocenia urodę Pani Doktor,ale nią się nas nie wyleczy...Dla mnie nie jest aż tak istotne, czy lekarz odpowie "dzień dobry", czy coś burknie pod nosem.Mnie wizyta u dr Klein powaliła na kolana,przyszłam na wizytę kontrolną z powodu leczenia od 1,5 roku nadciśnienia tętniczego i dr po dokładnym badaniu, zauważyła zmianę barwnikową na soczewce, która jest umiejscowiona w trudno oglądalnym miejscu, ale dzięki wnikliwości, coś dostrzegła,co ją zaniepokoiło.Dostałam skierowanie na usg oka, jestem w trakcie dalszej diagnostyki, mam popsute Święta, ale będę szukać dalej pomocy w Klinice Chorób Siatkówki. Uważam,że warto iść właśnie do tego lekarza, bo przykłada się do badania i ważny jest dla niego pacjent...Dziś był kolejny na to dowód,że nie poszła na wigilię firmową,bo miała pacjentów... Pozdrawiam wszystkich,życząc by byli tylko na rutynowej wizycie,bez dalszych konsekwencji, dużo zdrowia... i WESOŁYCH ŚWIĄT

Niefachowo podchodzi do pacjenta, ładnie wyglada ale gorzej z wyjaśnieniem swoich zaleceń.Odradzam wizytę