polecam! pani doktor przy okazji wizyty odkryła, że mam chorą tarczycę ;p jest bardzo miła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam Panią Kondracką w 100% jestem po septoplastyce i jestem w 100% zadowolona z zabiegu. Pani Doktor jest konkretna i nie rozczula sie na byle głupotami!! Można jej zaufać i leczy naprawdę dobrze

Można jej zaufać i leczy naprawdę dobrze

Leżałem na oddziale u p.doktor i nikt nie dawał mi nadziei na wyleczenie, po 3 tygodniach po wirusowym zapaleniu ucha wróciłem do zdrowia i słyszę. Krzysztof.

Krzysztof.

Od lat leczę się u pani doktor. Jeśli ktoś oczekuje, że lekarz jest od głaskania po głowie, to niech szuka pocieszania gdzie indziej. Pani doktor świetnie leczy, jest konkretna. To swietny specjalista.

Ta Pani nabija ludzi w butelkę na ALLEGERO.... albo ktoś kto posługuje się jej danymi - do więzienia z takimi!!!!!

Nie wiem jak, jezeli chodzi o wiedzę i leczenie. Byłem dzisiaj, efekt przepisanego drogiego leku dopiero sie okaże, ale pani jest po prostu.. bardzo nie miła !

Świetna specjalistka i bardzo dobry operator.Pani doktor jest miłą,rzetelną osobą z dużym doświadczeniem.Kieruje świetnie oddziałem na którym ma także bardzo dobrych specjalistów.Polecam

Świetna lekarka, zaangażowana w 200% w swoją pracę, na tle publicznej służby zdrowia wypada jakby była z zupełnie innej bajki