lek. dent. Ewa Kovacs

Polecam usługi. Leczę zęby u Pani doktor kilka lat. Jest niedrogo i bardzo profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni. Pozdrawiam. Filip Mazik

Gabinet na osiedlu północ polecam wszystkim. Pani doktor wie co robi. Zna się na temacie. Śmiało polecam

Polecam. I tyle w tym temacie :) Jako, że opinia musi mieć 100 znaków to dopisuje jeszcze to zdanie.

Polecam Panią Ewe. Lecze się tam od 14 lat i jestem bardzo zadowolony no i mam zdrowe zęby :) .......................................

Polecam! Byłem u Pani Ewy i śmiało polecam. Dobry dentysta. Miło i nie nerwowo a to ważne. Gabinet jest na osiedlu północ.

Byłam u Pani doktor i tak jak boje się wizyt to tak u Pani doktor zawsze strach mnie opuszcza. Miło i przyjaźnie. Polecam