Myślałam, że tak wspaniali, profesjonalni, pełni zaangażowania lekarze to są tylko w szpitalu w "Leśnej Górze". Bardzo kulturalna, miła, naprawdę przejmująca się pacjentem Pani Doktor. Wspaniały człowiek i lekarz.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Zawsze dokładnie bada i wszystko szczegółowo wyjaśnia. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i zdecydowanie polecam!

Leczę się u pani dr Ewy Krol już parę lat i jestem bardzo zadowolona.To wspaniała,kompetentna oddana pacjentowi osoba.W 100% zgadzam się ze wszystkimi powyższymi komentarzami.

powyższymi komentarzami.

Lekarz kompetentny , zawsze wysłucha zanim cokolwiek zdecyduje. Pacjent jest zbadany i diagnoza zawsze doprowadza do zdrowia. Latami jesteśmy u pani dr całą rodziną i tak pozostanie.

Do pani dr trafiliśmy przypadkiem, i w końcu syn miał podaną prawidłową diagnozę. Od teraz zawsze korzystamy z rad dr. Nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo duża wiedza i kompetencje. Dla niej najważniejszy jest pacjent, doskonale tłumaczy rodzicom.Lekarz godny polecenia.

Do pani dr trafiliśmy przypadkiem, i w końcu syn miał podaną prawidłową
diagnozę. Od teraz zawsze korzystamy z rad dr. Nigdy mnie nie zawiodła.
Bardzo duża wiedza i kompetencje. Dla niej najważniejszy jest pacjent,
doskonale tłumaczy rodzicom.Lekarz godny polecenia.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zainteresowana pacjentem, kompetentna, budząca zaufanie, chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Wspaniała,przemiła,lekarz z powołania poświęca czas każdemu pacjentowi,nie patrzy na zegarek nawet wtedy, kiedy mija godzina przyjęc.

pani Ewa Król-lekarz,który pozostał człowiekiem.

pani Ewa Król-lekarz,który pozostał człowiekiem.

specjalistka w pełnym tego słowa znaczeniu,leczy bo kocha to co robi a nie udaje że jest wszystko dobrze. Wspaniały człowiek i lekarz.

Nawet w ;Na dobre i na złe" nie ma takich lekarzy jak pani doktor Król.W naszej Służbie Zdrowia to ewenement bo nie dość,że dobra specjalistka,to na dodatek miła,uprzejma i widać,że lubi to co robi.Nie przyjmuje pacjentów za karę jak jej kolezanka z gabinetu obok-dr Wozniak.Dlatego do dr Król są zawsze kolejki a do dr Wozniak można wejść prosto z ulicy. Pani dr Król dziękuję.

Pani dr Król dziękuję.