dr n. med. Ewa Krzystanek

Neurolog

Jak najbardziej polecam. Lekarz, który zyskał u mnie pełne zaufanie, zostałam z uwagą wysłuchana, zbadana, pani doktor dokładnie wytłumaczyła działanie leków, zwracając uwagę na mój stan zdrowia i przyjmowane leki.

Cieszę się, że natknęłam się na Panią Ewę. Porównując do innego specjalisty neurologa u którego byłam wcześniej, mogę powiedzieć, że Pani Docent jest bardzo życzliwą i profesjonalną lekarką, zna się na rzeczy. Polecam!

Myślę że raz na jakiś czas powinnam być zbadana tzw. Młoteczkiem czy innym badaniem neurologicznym. Ponieważ nie wiadomo czy choroba nie postępuje :(

zły lekarz.Miła pani doktór ale nie polecam.

zły lekarz.Miła pani doktór ale nie polecam.