dr n. med. Ewa Kucharska

Reumatolog

Jest dobrym i ciepłym lekarzem. Jeżeli chodzi o stwierdzenie diagnozy jest bardzo dociekliwa. Nie zostawi pacjenta w potrzebie. Bardzo dobry lekarz, który wykazuje się wysokimi kompetencjami. badając pacjenta patrzy na cały stan jego zdrowia, nie tylko pod względem swojej specjalizacji. Dziękujemy Pani Doktor.

Jest dobrym ,kompetentnym i sympatycznym lekarzem ale zbyt zabieganym i dlatego często odwołuje wizyty!ustalając odległe terminy następnej wizyty,która też nie będzie na 100% pewna!W przypadku schorzeń reumatologicznych,kiedy pacjent cierpi,takie leczenie/za niemałe przecież pieniądze/ jest bezsensem!!Poza tym ma osobistą pielęgniarkę,której zachowanie czasami pozostawia wiele do życzenia!

Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam.Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam.Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam.Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam.

bardzo dobry specjalista,ale trudno sie dostać do Pani doktor.

bardzo dobry specjalista,ale trudno sie dostać do Pani doktor.

Pani doktor w 2009 r została lekarzem roku. Jest dobrym specjalistą, ale pacjentów w ogóle nie szanuje. Na 3 wizyty dwie zostały odwołane w dniu przyjęcia.Podczas wizyty rozmawia przez telefon, załatwia inne sprawy i przepisuje najdroższe leki.Czekając na wizytę słyszałem że historie z odwołaniem wizyt są nagminne, a przecież leczą się tutaj głównie ludzie starsi, którzy już mają problemy z poruszaniem się. Szkoda czasu na umawianie się do tej pani.

Pani doktor w 2009 r została lekarzem roku.