Pani Doktor szerokim uśmiechem maskuje swoje wszechwiedzące podejście do wszystkich. Zawsze "wie" lepiej od pacjentki, nawet w kwestiach nie-medycznych, na partnerstwo i zrozumienie nie ma miejsca. Badanie bolesne i absolutnie niekompleksowe. Stracony czas i pieniądze. Odradzam

U doktor Ewy Kucz leczyłam się przez ostatnie dwa lata. No właśnie, ale ciężko tutaj mówić o „lecze-niu”. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Gdy wchodziłam do gabinetu (bez wcześniejszego zapisania) to zawsze witała mnie z dużym uśmiechem i serdecznością. Pamiętała jak się nazywam i ogólnie bardzo miło. Poszłam do niej, bo miałam nieregularne i bardzo bolesne miesiączki. Chodziłam do niej przez ostatnie dwa lata. Regularnie. Wizyta max co 3 miesiące. Każda wizyta płatna 150 zł. W tym nie było nigdy badania usg. Za dodatkowe badania (cytologia) – dodatkowa opłata. ...

Pani doktor przypisała mi leki hormonalne, które miały wyregulować mi miesiączki. Uprzedziła, że aby te pomogły trzeba je brać przez pół roku – ok, zgodziłam się. Po pół roku usłyszałam, że warto byłoby je brać troszkę dłużej –wtedy jest większa pewność ich skuteczności, bo pół roku nie każdemu wystarcza, zależy od organizmu. Stwierdziłam, że skoro tyle czasu brałam to jeszcze te 2-3 miesiące mogę je brać. W końcu miałam regularny i bezbolesny okres.
Przy kolejnej wizycie okazało się, że mam stan zapalny i oprócz tabletek na ten stan, przypisała mi znowu leki hormonalne – kolejne 3 opakowania. Teraz nie możemy ich przestać brać! Gdy przy kolejnej wizycie skarżyłam się na silne bóle głowy, które trwały przez cały tydzień i żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagały to tylko zmierzyła mi ciśnienie i powiedziała, że jest ok. Zaznaczę, że uprzedzałam iż mam problem z podwyższonym ciśnieniem. I znowu dalej tabletki. W międzyczasie miałam zrobioną cytologię. Pani doktor nawet do mnie zadzwoniła, że koniecznie muszę się u niej pojawić szybciej niż to było mówione! Złe wyniki, kolejny stan zapalny… i tym razem nadżerka! Najpierw chciała ją wyleczyć tabletkami, a potem (gdyby te nie pomogły) wysłać na zabieg do szpitala. Po wykryciu nadżerki u Pani doktor byłam jeszcze dwa razy. Nic z tą nadżerką więcej nie robiła, tylko cały czas faszerowała mnie tabletkami. Przestała odpowiadać konkretnie na moje pytania, a wątpliwości i obawy były co raz większe. Dodam, że przez cały czas brałam hormony - ciągle był jakiś powód, dla którego nie mogłam z nich zrezygnować. Mimo ich zażywania wróciły także bolesne miesiączki, ale to przez to, że „prowadzę życie w biegu”. W końcu zapisałam się do innego lekarza i sama, bez jej konsultacji zrezygnowałam z hormonów (po 1,5 roku).
Jestem już po wizycie u innego ginekologa. Okazało się, że nie mam i nigdy nie miałam żadnej nad-żerki. Leki, które brałam, żeby ją wyleczyć mi nie zaszkodziły, a na nadżerkę i tak by nie pomogły (jeśli ta by była). Co więcej, na usg lekarz obejrzał moje jajniki i od razu zdefiniował co mi dolega – jest to przypadłość, której nie idzie wyleczyć. Kiedyś leczono to operacyjnie, ale po jakimś czasie nieregularne okresy i tak wracały. Hormony, które brałam przez 1,5 roku po odstawieniu mogą zapewnić mi co najwyżej kilka regularnych miesiączek, ale i tak wróci to co było wcześniej. Jednym słowem – Pani doktor świetnie i zawsze z szerokim uśmiechem na ustach wykorzystała moją przypadłość robiąc z niej chorobę, którą da się wyleczyć. Szkoda czasu, zmarnowanych pieniędzy (dużych pieniędzy, bo przez dwa lata uzbierała się spora suma) i nerwów. Nie wątpię w wiedzę czy kompetencje Pani doktor, ale zabawa kosztem czyjegoś zdrowia i faszerowanie kogoś lekami, które i tak nie pomogą nie są zgodne z etyką lekarską. Nie wspominając o wyimaginowanej nadżerce, która przysporzyła wiele stresu i zbędnych nerwów. Jeśli macie jakieś wątpliwości warto sprawdzić to u innego lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam kontakt profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem, osoba ciepła i konkretna zarazem Serdecznie polecam

Stałe leczenie od 3 lat. Bez powikłań! Oby tak dalej :)

Stałe leczenie od 3 lat. Bez powikłań! Oby tak dalej :)

Do Pani doktor chodzę już ponad 10 lat i zawsze byłam zadowolona. Kompleksowe podejście, empatia, fachowość. Poleciłabym ją każdemu!

ODRADZAM! Pani ginekolog jest dobrym lekarzem, jeśli nic się nie dzieje... Gdy pojawia się jakikolwiek problem, wymyśla diagnozy i kieruje do szpitali...Doagnozy przeważnie są nietrafne, bo jak np. można stwierdzić małowodzie (w ciaży) lub ocenić długość szyjki macicy NIE ROBIĄC USG??? Ciekawe dlaczego w szpitalu, w którym pracowała personel nie chce się na jej temat w jakikolwiek sposób wypowiedzieć...?! Bycie miłym i uprzejmym nie wystarczy, by odpowiednio leczyć!!!

Świetna Pani doktor. Polecam.Pani Ewa profesjonalnie i bardzo rzetelnie wyjaśnia skutki choroby, pomaga w doborze antykoncepcji. Jest miła, sympatyczna oraz godną zaufania osoba.

dr Kucz jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia! Nie znam drugiego takiego ginekologa, któremu mogłaby, tak zaufać i zwierzać się z moich problemów. Jest nie tylko świetnym ginekologiem, ale i seksuologiem. Bardzo mi pomogła... i nie tylko mi, ale i moim znajomym. Żaden ginekolog nie poświęcił mi nigdy godziny, aby dokładnie mnie zbadać i zrobić dokładny wywiad. U dr Kucz jest to normą. Dlatego własnie jej ufam i wie, ze zna mnie swietnie. Kiedy po dluzszej przerwie przyszlam do niej na badania, dokladnie opowiedziala mi ostatnia moja wizyte w szczegolach (ja sama nie pamietalam o pewnych kwestiach). To jest dopiero lekarz!!! POLECAM

Nic dodać, nic ująć. Po prostu bardzo dobry lekarz. Fachowa, kompleksowa opieka. W gabinecie Pani doktor pojawiłam się po raz pierwszy jakieś 4 lata temu - wtedy jeszcze na Piątkowskiej. Gabinet w porównaniu z dzisiejszymi standardami troszkę do życzenia pozostawiał, za to Pani doktor nadrabiała ten niedosyt swoją wiedzą, uprzejmością, taktem, chęcią wytłumaczenia spraw niejasnych dla "szarego człowieka". Po dłuższej przerwie ponownie zwróciłam się do Pani doktor - tym razem już do nowego gabinetu na Szamotulskiej - z wizyt, sposobu traktowania przez lekarza jestem bardzo zadowolona. Ceny w porównaniu z ...

Po dłuższej przerwie ponownie zwróciłam się do Pani doktor - tym razem już do nowego gabinetu na Szamotulskiej - z wizyt, sposobu traktowania przez lekarza jestem bardzo zadowolona. Ceny w porównaniu z innymi gabinetami też nie są tak bardzo wygórowane (wizyta = wywiad, badanie piersi, USG oraz cytologia - 150zł).
Co równie dla mnie ważne w razie jakichś wątpliwości po prostu można zadzwonić do Pani doktor, nie zdarzyło mi się, by Pani doktor nie znalazła dla mnie czasu bądź czegoś nie wyjaśniła.
POLECAM!

Bardzo dobry specjalista, zabieg super! Można się poradzić w każdej sprawie... Zwraca uwagę na problemy natury psychologiczno-społecznej. Jednym słowem: Więcej Takich Lekarzy chciałabym widzieć :)