dr n. med. Ewa Kurys-Denis

Radiolog

Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna. Dobrze mnie zdiagnozowała i skierowała. Akurat byłem w innym miejscu niż Luxmed.

Niestety nie mogę polecić. W mieście są znacznie lepsi. Antypatyczna, mało przyjemna osoba. Kolejnym razem pójdę gdzie indziej

Świetna diagnoza. Szybka decyzja. Wszystko w milej atmosferze. Osobiście byłem bardzo zadowolony. Polecam.

Bardzo super Pani Doktor! Zawsze mila, sympatyczna i chetnie pomaga oraz wszystko wyjaśnia. Uwaga, od dawna nie pracuje w Centrum Luxmed!

Uwaga, od dawna nie pracuje w Centrum Luxmed!

Niestety, bardzo słabo. jednak z gorszych lekarek, na jakie w zyciu trafilem, Kompletnie antypatyczna i nie dostałem paragonu. Nigdy więcej nie wrócę.

Zdecydowanie nie polecam. Musiałem się udać do innego lekarza po dobrą diagnozę. Dodatkowo mało sympatyczna osoba.

Pani doktor bardzo niesympatyczna, mało dokładna, spieszyła sie i zbagatelizowala moje uwagi. Musialam isc do innego specjalisty bo on tej pani nie dostałam zadnych rzetelnych informacji

Pani doktor niesympatyczna i nie jest dobrym specjalistą.

Pani doktor niesympatyczna i nie jest dobrym specjalistą.

Robi bardzo dokładne opisy oraz badania. Za każdym razem doradzała i dodawała parę słów od siebie do tego zawsze uśmiechnięta i sympatyczna.

Pani doktor bardzo miła , ciepła, dokładna , robiła mi usg piersi i jamy brzusznej , mój lekarz był bardzo zadowolony ze sposobu opisu moich usg.